3 Typy stron internetowych ktore zarobia najwiecej z Google AdSense 1

3 Typy stron internetowych, które zarobią najwięcej z Google AdSense

Udostępnij artykuł:

Chcesz wiedzieć, który rodzaj strony zarobi najwięcej pieniędzy dzięki AdSense? Wiedza o tym, która strona będzie w stanie wygenerować najwięcej klików w reklamy pomoże Ci zmonetyzować witrynę i zmaksymalizować przychody z reklam.

W tym artykule pokażemy Ci jaki rodzaj strony powinieneś stworzyć jeśli szukasz zarobku z Google AdSense.

Czym jest Google AdSense?

Google AdSense jest darmowym programem reklamowym uruchomionym przez Google, który pozwala właścicielom stron wyświetlać teksty, obrazy, wideo, czy interaktywne reklamy medialne na ich stronie w nadziei, że odwiedzający w nie klikną.

Google jest odpowiedzialne za wyświetlanie reklam na twojej witrynie, a reklamy są często powiązane z treścią, którą publikujesz. Zachęca to odwiedzających witrynę, aby w nie kliknąć. Za każdy klik na reklamy, dostajesz 68% tego, co reklamodawcy zapłacili, aby reklama została wyświetlona na twojej stronie.

Głównym celem, jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy z Google AdSense, jest generowanie jak największej ilości klików na stronie. Jeśli chcesz zarobić najwięcej pieniędzy z Google AdSense, zapoznaj się z naszym poradnikiem o zwiększaniu zarabiania AdSense.

Każdy właściciel strony może korzystać z Google AdSense. A ponieważ zarabianie na stronie przy pomocy jest jednym z najlepszych sposobów zarabiania online, wszyscy użytkownicy stron powinni wziąć pod uwagę tę darmową usługę.

Jednakże, są pewne typy stron, które na dłuższą metę lepiej się sprawdzą niż inne. Rzućmy okiem na typy stron, które zarobią najwięcej przy pomocy Google AdSense.

Blogger 1

 1. Blogi

Blogi znane są ze stałego publikowania unikalnej treści przez cały czas. W rzeczywistości, niektóre blogi publikują nowe treści codziennie, a nawet co kilka godzin. Jest to atrakcyjne wyjście dla reklamodawców płacących za wyświetlanie swoich reklam na stronie przy użyciu programu Google AdSense. Powodem jest to, iż popularne blogi, które są zoptymalizowane pod rankingi SEO, generują bardzo dużo dziennego ruchu na stronie. Użytkownicy zauważą reklamy wyświetlane na stronie i w rzeczywistości w nie klikną. Oznacza to więcej pieniędzy w kieszeni.

Możesz rozważyć umieszczenie reklam AdSense w najpopularniejszych miejscach na reklamy na blogu, aby wygenerować jak największy przychód:

 • Pomiędzy treścią na blogu;
 • Pod menu nawigacyjnym, lecz nad treścią;
 • Na lewo od tytułu bloga;
 • Poniżej treści na bloga w formie reklamy natywnej;
 • Wszystkie obszary odstępów na twojej stronie.

Możesz korzystać z MonsterInsights, aby śledzić kliki Google AdSense korzystając z tego oprogramowania:

 • Sprawdź ile klików reklamy na twoim blogu pojawia się;
 • Dowiedz się które miejsca na twoim blogu generują najwięcej kliknięć;
 • Usuń mało wydajne reklamy, aby inne mogły zyskać więcej kliknięć.

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje krok po kroku, sprawdź nasz poradnik jak śledzić Google AdSense przy użyciu Google Analytics.

Korzystanie z Google AdSense na twoim blogu jest najprostszym sposobem, aby zmonetyzować swoją stronę.

Weź przykład z AmitAgarwal

Dobrym przykładem jest zarabianie 43.000-48.000 zł miesięcznie przy pomocy reklam AdSense, które umieszczone są na jego stronie Labnol.org. Wliczają się do tego reklamy pomiędzy treścią na blogu oraz na końcu w formie reklam natywnych. Jest to tylko jeden przykład jak zacząć zarabiać dużo pieniędzy na blogu podczas współpracy Google AdSense.

forum 1

 1. Fora internetowe

Dla niektórych pisanie na blogu i przyciąganie lojalnych czytelników jest czymś, czego nie chcą robić. Wielu użytkowników jednak uważa fora internetowe za świetny sposób, aby udzielić graczom platformy do wypowiedzenia się podczas generowania dochodów z AdSense.

Zamiast pisania rozległych wpisów na bloga, jedyne, co musisz zrobić, to przygotować punkty dyskusji na forum i pozwolić użytkownikom na interakcję.

Od tego momentu wystarczy skierować ruch na twoją stronę, ustalić siebie jako autorytet i stworzyć markę zdobywając ludzi, aby rozmawiali na różne tematy.

Aby zapoznać się ze świetnym przykładem fora internetowego, spójrz na CatForum.com. Ta prosta strona internetowa poświęcona jest entuzjastom kotów i korzysta z Google AdSense umiejscowionego poniżej menu nawigacyjnego i powyżej treści.

W stopce sekcji forum znajdują się również reklamy. To jeszcze bardziej poprawi monetyzację fora internetowego.

wix z adsense

 1. Darmowe strony internetowe z narzędziami

Czy zastanawiałeś się kiedyś jaki typ reklam strony internetowe z narzędziami oferują? Jeśli nie, to upewnij się, że narzędzie, które oferujesz, jest wartościowe, gdyż twoja strona będzie odwiedzana przez wielu ludzi każdego dnia. Ci odwiedzający klikną w odpowiednie reklamy w odpowiednim momencie, co zapewni wam łatwą forsę. Na przykład GIFmaker.me jest darmowym narzędziem internetowym, które pozwala nam tworzyć animowane gify, pokaz slajdów, wideo animacje, razem z muzyką.

A ponieważ to narzędzie jest dostępne dla każdego, autorzy używają Google AdSense aby zarobić pieniądze. Zwróć uwagę w jaki sposób używają sekcji nagłówka swojej witryny do wyświetlania reklam. Dodatkowo, używają białego pola paska bocznego aby wyświetlać reklamy dla użytkowników strony. Bardzo prosto użytkownikom klikać w te reklamy i mają one również potencjał do wygenerowania dużo pieniędzy. I to wszystko! O to trzy typy stron internetowych, które zarobią najwięcej pieniędzy przy użyciu Google AdSense.

Jeśli zastanawiasz się nad skorzystaniem z Google AdSense, aby zmonetyzować swoją stronę, sprawdź jak wyświetlić raporty AdSense w Google Analytics, aby zoptymalizować twoje reklamy i zwiększyć przychody po rozpoczęciu.

Udostępnij artykuł:

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *