Zadowolenie Klienta jest dla mnie największą wartością.

Nie musisz wierzyć mi na słowo – zobacz, co mówią o mnie inni.

Karol Pergol PanCaro

Referencje od wydawców Google AdSense

Poniżej znajdziesz referencje dotyczące moich prac związanych z Google AdSense. Wypowiadają się tutaj klienci, dla których optymalizowałem przychody z reklam i z którymi przeprowadzałem konsultacje. Poznaj historie moich klientów.

Zobacz rekomendacje opublikowane w LinkedIn

AdSense – co mówią o mnie klienci?

Temat optymalizacji przychodów z sieci reklamowych wymaga wiedzy, dokładności i analitycznego spojrzenia to zagadnienie. Karol ma te wszystkie cechy i współpraca z nim przyniosła efekty, które mnie zaskoczyły totalnie. Wzrost zarobków kilkukrotny na dwóch różnych serwisach to fakt. Karol potrafi dogadywać się z programistami, a zarazem jasno i czytelnie przedstawia propozycje działań dla kadry zarządzającej.
Paweł Strykowski
CEO WhitePress sp. z o.o.

Karol dokładnie przeanalizował nasz portal i zobaczył wiele dodatkowych możliwości jego monetyzacji. Biorąc pod uwagę, że optymalizacja dotyczyła reklam Google AdSense, to dzięki jego wiedzy, pomocy i wysokim umiejętnościom interspersonalnym zarobki nasze wzrosły, biorąc pod uwagę to, że wcześniej współpracowaliśmy z agencjami montyzującymi ruch. Szczerze polecam Karola każdemu, kto chce zwiększyć przychód z własnej witryny.
Kamil Jarosz
Prezes Zarządu / CEO / Geschäftsführer

Optymalizacja reklam wykonana profesjonalnie. Po otrzymaniu materiałów i dostępów wykonał analizę i przygotował kod reklam ze wskazaniem miejsca ich implementacji. Osiągnięty wzrost przychodów jak najbardziej zadowalający.
Krzysztof Kubacki,
bystro.biz.pl

Skorzystaliśmy z konsultacji u Karola, zakładając, że pomoże nam zoptymalizować reklamy na blogu podróżniczym. Mówiąc szczerze, nie liczyliśmy na wielki wzrost w tym roku, bo sezon turystyczny się skończył (wtedy blog ma najwięcej wyświetleń). Mimo tego, odnotowaliśmy wzrost zarobków o przeszło 80% przy znacznym spadku wyświetleń. Karol Pergoł to prawdziwy ekspert.
Maciej Waraksa

Karol to konkretna osoba z mega dużym doświadczeniem i wiedzą w temacie optymalizacji Google Adsense. Pracowaliśmy wspólnie przy projekcie UpEverMedia, zalecane przez niego zmiany przyniosły planowane rezultaty.
Jakub Borowiec

Polecam współprace z Panem Karolem. Miałem problem z serwisem internetowym i polityką zgodności do spraw Adsense. Pan Karol przeprowadził analizę serwisu i wysunął trafne wnioski. Zmiany na stronie zostały wprowadzone, problem został skutecznie rozwiązany.
Jaroslaw Batura

Nie byłem świadomy, że optymalizacja banerów może nawet podwoić miesięczny dochód z adsense. Przychody spadały, a ja nie znałem przyczyny i rozważałem nawet zmianę dostawcy reklamowego. Szukając rozwiązań na własną rękę trafiłem na stronę PanCaro i nawiązałem pierwszy kontakt. Szybko okazało się, że właśnie tego potrzebował mój portal. Pan Karol chętnie odpowiadał na wszystkie pytania, nie odpuszczał trudnych tematów, wskazywał słabe punkty, proponował zmiany i dotrzymywał deklarowanych terminów. A jego efektywny sposób działania zarażał również mnie, był dla mnie dodatkowym motywatorem do rozwijania strony. Na pewno będę tu wracał. Polecam wszystkim Pana Karola, to rzetelny fachowiec z profesjonalnym podejściem do klienta.
Grzegorz, właścicel bloga

Skorzystaliśmy z konsultacji u Karola, zakładając, że pomoże nam zoptymalizować reklamy na blogu podróżniczym. Mówiąc szczerze, nie liczyliśmy na wielki wzrost w tym roku, bo sezon turystyczny się skończył (wtedy blog ma najwięcej wyświetleń). Mimo tego, odnotowaliśmy wzrost zarobków o przeszło 80% przy znacznym spadku wyświetleń. Polecam usługi Pana Caro – to prawdziwy ekspert.
Ewelina Gac

Po kilkukrotnych odrzuceniach do Adsense, Pan Karol był ostatnią deską ratunku do pomocy w akcepcji strony do programu. Dzięki radom Pana Karola i jego analizie strony po wprowadzeniu zmian zostałam bezproblemowo przyjęta do Google Adsense. Zdecydowanie polecam!
Ewa Sikora