AdSense Kontakt

Nazywam się Karol Pergoł. Zajmuje się wsparciem wydawców w AdSense Help Community.

Karol Pergol PanCaro

Chcesz się skontaktować z Google AdSense Kontakt? W swojej witrynie natrafiłeś na problem nie do rozwiązania?

Kontakt AdSense z ekspertem produktowym Google

Potrzebujesz dodatkowej pomocy z działaniem programu AdSense? Chcesz więcej zarabiać na reklamach AdSense? Jestem Ekspertem Produktowym Google AdSense i z chęcią udzielę Ci pomocy – skontaktuj się ze mną.

Kontakt Mail: PanCaroWeb@gmail.com

Bezpłatna pomoc AdSense:

PanCaro, czyli Karol Pergoł.

Możesz skontaktować się ze mną na kilka sposobów:

Formularz kontaktowy

Na podstawie tej zgody będziemy mogli skontaktować się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej w celu obsługi przez nas twojego zapytania. Administratorem Twoich danych osobowych jest PanCaro – Agencja Interaktywna Karol Pergoł, Łysobyki 15, 05-240 Tłuszcz, NIP: 1251725008. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityka Prywatności).

Program Google AdSense

Program Google AdSense umożliwia zarabianie na treściach udostępnianych przez wydawców. AdSense dobiera wyświetlane reklamy personalnie, dostosowując je na podstawie zawartości strony oraz czytelników, którzy ją odwiedzają.

AdSense Telefon

Zazwyczaj, jeśli szukamy pomocy, gdy nasza usługa nie działa poprawnie, korzystamy z różnych dostępnych form kontaktu, takich jak infolinia BOK, e-mail, formularz zgłoszeniowy. Informacje na ich temat znajdziemy na witrynie dostawcy danej usługi. Użytkownik musi sprawdzić takie informacje w podstronie „Kontakt”.

A więc użytkownik wyszukuje telefon AdSense w wyszukiwarce, szukając pomocy i nie znajduje powyższych metod kontaktu. Telefon AdSense był kiedyś dostępny dla wydawców, jednak obecnie kontakt telefoniczny z AdSense nie jest możliwy. Może jeszcze kiedyś Google uruchomi telefon AdSense?

Eksperci Google Ads mogą kontaktować się z użytkownikami Google Ads za pomocą kontaktu e-mail. Kontakt mailowy dostępny jest jedynie poprzez Centrum Pomocy jako wsparcie dla zarabiających z Google Ads.

Uzyskanie pomocy możliwe jest dzięki pomocy dostępnej online:
Centrum Pomocy AdSense

W przypadku problemów warto też skorzystać z pomocy Społeczności Google AdSense. Na Forum znajdziesz wiele odpowiedzi, na pytania, które być może chcesz zadać. Społeczność AdSense zajmuje się rozwiązywaniem problemów dotyczących AdSense. Jeżeli nie znajdziesz w bazie wiedzy swojego pytania, spróbuj opisać problem w nowym wątku.

centrum pomocy adsense