PanCaro.

Strony WWW | Grafika

Profesjonalna strona WWW to już nie luksus – to konieczność!

Projektowanie stron internetowych, także tych zgodnie z zasadami UX to moja pasja. Pasja, którą się dzielę w swoich projektach, każdorazowo angażując się w nie, by zawsze były skrojone na miarę potrzeb wymagającego klienta i każdego nowoczesnego użytkownika. To ważne, bowiem firmowa strona www to nie tylko kolejne miejsce w sieci – to przede wszystkim element strategii pomocny w osiągnięciu wyznaczonych celów biznesowych.

Oferuję strony:

 • intuicyjne
 • estetyczne
 • funkcjonalne
 • responsywne (RWD)

Projekty przyjemne wizualnie i równocześnie zachwycające użytecznością to moja domena.

Wszystko w jednym miejscu, czyli oddaj internetową stronę swojego biznesu w moje ręce!

Wszyscy kochamy rzeczy ładne, nie inaczej jeśli chodzi o świat www – zapraszam do mnie po realizacje graficzne wszelkiego rodzaju.

Zajmuje się kompleksowym projektowaniem i tworzeniem stron internetowych od podstaw do sukcesu.

Responsywne strony WWW
Zajmuje się kompleksowym projektowaniem i tworzeniem stron internetowych od podstaw do sukcesu.

Aktualizacja stron WWW
Jeśli uważasz, że najwyższa pora odświeżyć stronę – do usług! Jeśli zastanawiasz się dlaczego witryna nie przynosi zysków – zapraszam.

Administracja stron WWW
Zajmij się rozwojem swojej firmy, administrację zostawiając mnie. Po co się męczyć, skoro Pan Caro Cię wyręczy?

Materiały reklamowe i reklama zewnętrzna
Wszechstronność reklamy jest zadziwiająca – zajmuje się tym, z myślą o sukcesie Twojej firmy.

Projektowanie logo
Każdy brand zaczyna istnieć dopiero wtedy, gdy jego logo zaczyna się kojarzyć. Oby przyjemnie i profesjonalnie. Od tego jestem!

Zadzwoń albo napisz!

Jak działam?

Najwygodniej dla Klienta!

Lata doświadczeń pozwoliły mi na opracowanie najbardziej skutecznego schematu działania, dzięki któremu wszystkie realizacje są wykonywane szybko, sprawnie i profesjonalnie.

Równocześnie jednak nie zapominamy o tym, iż każdy Klient to inne indywidualne potrzeby i preferencje – stąd elastyczność również nie jest mi obca.

Przede wszystkim: rzetelność, przejrzystość i uczciwość
Pełne zadowolenie Klienta to dla mnie priorytet, w związku z czy wystawiam fakturę (w tym także FV, UoD) dopiero, gdy projekt spełni oczekiwania i zostanie zaakceptowany. Moje działanie bardzo przejrzyście obrazują poniższe etapy:

 1. zamówienie
 2. projekt
 3. akceptacja/ewentualne modyfikacje
 4. wystawienie faktury
 5. rozliczenie
 6. realizacja
 7. odbiór
 8. udana współpraca

Istotą dobrej współpracy jest również metodyczność i sprawdzona strategia realizacji.
Aby każda realizacja odbywała się szybko i sprawnie, tak jak wspomniano powyżej – korzystam z pewnych ram, które tworzą sprawdzoną metodę wykonania zleconego projektu. Po pojawieniu się zapytania ofertowego, każdy Klient otrzymuje od nas wycenę z zaznaczonymi terminami.

Po akceptacji planu przechodzi do realizacji zlecenia – prezentuje go Klientowi i w razie konieczności dokonuje poprawek czy też modyfikacji. Zwykle jednak już na tym etapie dochodzi do akceptacji projektu i wystawienia faktury. To moment na finalizację zlecenia – pełnej satysfakcji zarówno Twojej jako klienta, jak mojej jako wykonawcy. Tak działam i tego się trzymam, bo – to po prostu się sprawdza!

Poza tym także: elastyczność, dopasowanie, zaangażowanie.
Klient jest najważniejszy – dlatego w ramach każdego projektu robię wszystko by maksymalnie odpowiedzieć na Twoje oczekiwania. Im częściej będziemy razem pracować – tym lepiej dla obu stron. Ja poznaje gust i oczekiwania, dzięki czemu współpraca jest jeszcze bardziej przyjemna i efektywna, a Ty, jako mój lojalny klient możesz niezmiennie liczyć na jeszcze lepszą cenę i warunki współpracy. Z drugiej strony jednak – każdy nowy Klient to nowe wyzwania i powiew świeżości. To wszystko sprawia, iż w każdy projekt angażuje się z takim samym zapałem i pasją.

Strony WWW.

Nowoczesna strona internetowa.

Tania strona WWW

Wymagania dzisiejszego Internauty – a więc zwykle potencjalnego Klienta – są nieubłagane. Strona www pod każdym względem musi być profesjonalna. Jest to możliwe do osiągnięcia tylko wtedy, gdy jest ona wykonywana profesjonalnie na każdym etapie procesu tworzenia. Tym właśnie się zajmuję – najlepszą fuzją tego, co piękne z tym, co praktyczne w rzeczywistości wirtualnej. Dlatego właśnie nie mówię, że projektuję strony – lecz je tworzę, z pełnym zaangażowaniem i pasją.

Kreatywna strona sieci web

Tworzenie brzmi dumnie i do tego dążę, by każdy klient był dumny ze strony www, jaką mu oferuję. Pilnuję tego na każdym etapie – tworząc unikatowe dzieło – z idealnie zintegrowanymi walorami estetycznymi, jak i praktycznymi. Pamiętam też niezmiennie, że projekt i tworzenie muszą współistnieć – niczym dwie połowy udanej całości, jedna bez drugiej nie istnieje. Na kanwie tak udanej filozofii tworzę krok po kroku, pieczołowicie i z zapałem każdą stronę www. Każdą jedną traktując z taką samą troską.

Tak działam, tak tworzę

Tworząc swoją stronę podchodzę do tego z nieco większymi wymaganiami, niż można sobie pozwolić na samym etapie projektowania. Mniejsza ilość artyzmu, jest jednak uzupełniana większą dbałością o szczegóły. W tym, co robię jestem perfekcjonistą i nie oddaje strony do użytkowania, póki nie jest doskonała. Proszę się jednak nie martwić – na bazie doświadczeń wiem jak działać skutecznie i zmieścić się w wyznaczonym czasie realizacji. Co więcej, im mniej czasu i większe wyzwanie wdrożeniowe – za każdym razem odkrywam, że stać mnie na więcej – czego efektem są naprawdę znakomite wdrożenia. Tak, to żadna przesada – jestem z nich dumny. Cieszę się na widok każdej kolejnej stworzonej przeze mnie strony, która nie ginie w morzu innych – lecz pięknie się wyróżnia i cieszy przyjemnością użytkowania.

Funkcjonalność, struktura i design

O żadnym z tych elementów nie zapominam, każdy dopieszczam i każdy tworzę – ku swojej radości, każdego z moich klientów i ostatecznie użytkowników tychże witryn. To fascynująca praca, której oddaje się bez reszty – bo każdy udany projekt to maksymalna satysfakcja i kolejne cenne doświadczenie. Tak właśnie tworzę strony – z pasją i zaangażowaniem.

Landing page.

Wizytówka Twojego biznesu.

Landing Page – klucz do Twojego biznesu

Na każdym szkoleniu w dziedzinie e-commerce można usłyszeć wiele na temat zalet stron określanych jako one page i landing page. Jednak to, co najważniejsze to fakt, iż w istocie są one dobrym sposobem na marketingowy sukces i coraz więcej e-przedsiębiorców zaczyna to rozumieć zlecając właśnie w swoich kampaniach tego rodzaju witryny. Również i ja z przyjemnością zajmuję się takimi realizacjami, każdorazowo przykładając się do tego, by wyglądały jak najlepiej i były zgodne z zamierzeniami.

Czym dokładnie są strony one page?

To nic innego, jak swoistego rodzaju strona – wizytówka składająca się z głównego widoku, podzielonego na segmenty, bez dodatkowych stron. Tak mały obszar działania to z jednej strony kompleksowe rozwiązanie, a z drugiej – duże wyzwanie, by zamieścić tam wszystko, co najważniejsze w przejrzysty i atrakcyjny dla odbiorcy sposób. Ja to potrafię, mało tego – ja uwielbiam to robić. Zabawa formą, słowem, kolorem na one page to jedne z moich ulubionych zleceń. Ponadto o tych stronach warto wiedzieć, że poruszamy się po nich wybierając pozycję z menu bądź scrollując i są one zwykle w konstrukcji oparte o tzw. przeplatanie segmentów opisowych z segmentami call to action. Landingi są o tyle bardziej swoiste, iż ich nazwa wzięła się z faktu, iż użytkownik sieci trafia na nie po kliknięciu odnośnika bądź banneru reklamowego umiejscowionego gdzieś w sieci.

Dlaczego warto?

Warto zlecić mi landing, ponieważ potrafię stworzyć taki, który łatwo i przyjemnie się przegląda, a warstwa wizualizacyjna jest zawsze warta uwagi. Potrafię w przejrzysty i graficzny sposób stworzyć one page zgodny z celem, jakiego życzy sobie klient. Zatem nie pozostaje mi nic innego – czekam na kolejne landingowe wyzwania!

Tworzenie sklepów internetowych.

Profesjonalny sklep dla Twojej firmy.

Strona internetowa to jedno – a sklep w sieci to coś znacznie więcej.

O ile ta pierwsza ma na calu przede wszystkim przekazanie informacji różnego rodzaju, to sklep musi spełnić o wiele bardziej wymagającą funkcję, jaką jest sprzedaż produktów. Ma to odniesienie do właściwego każdego aspektu tworzenia sklepów – nawet samo pozycjonowanie jest inne niż to stosowane względem tradycyjnym witryn.
Dobrze znam wszystkie zasady, dzięki którym sklep może atrakcyjnie wyglądać, skutecznie działać, a przede wszystkim właśnie – sprzedawać. Wiem, że projektowanie sklepów internetowych to nie miejsce na fantazjowanie – tutaj liczy się spełnienie wysokich wymogów zarówno ze strony właścicieli sklepów, jak i Klientów – końcowych odbiorców przedkładanej oferty.

Sklep, który sprzedaje? Zapraszam!

Tworzę sklepy internetowe na kanwie wyłącznie sprawdzonych systemów, co przekłada się na stabilność oprogramowania, na którym są postawione. Dokładam do tego zgrabny i spełniający oczekiwania projekt graficzny, który odpowiada na indywidualne potrzeby i preferencje moich zleceniodawców. Dla jeszcze większej efektywności projektowanych przeze ze mnie sklepów wzbogacam je wtyczką WooCommerce – to dzięki niej można pięknie sprzedawać właściwie każdy towar, nawet bardzo specjalistyczny.

Dla kompleksowości rozwiązań dbam także w swoich projektach, by każdy sklep posiadał liczne zintegrowane funkcje, jeszcze bardziej podnoszące jego sprawność i efektywność. Mowa tutaj zarówno o szybkich płatnościach online, ale też o integracji z innymi kanałami sprzedaży czy programami dla księgowych.

Wszystko dla preferencji i potrzeb

Potrafię dopasować każdy jeden sklep do kompleksowej obsługi biorąc pod uwagę klientów posługujących się różnymi językami bądź też operującymi różnymi walutami. To ważne w dzisiejszym globalnym świecie, bowiem dzięki temu można znacznie poszerzyć swoją ofertę sprzedażową.

Oczywiście nie zapominam także o konieczności tworzenia stron w RWD – responsywne strony internetowe to dzisiaj wymóg, wręcz konieczność. Polecam swoje usługi.

Modernizacja strony WWW.

Twoja strona ma już kilka lat?

Odśwież swoją stronę WWW

Nie tylko tworzę strony od podstaw, ale też z przyjemnością zajmuję się ich modernizacją – co znaczy tak wykorzystuje elementy z jeszcze starej strony www, aby na jej kanwie stworzyć nową bardziej funkcjonalną i przyjemniejszą dla oka. Modernizacja ta może być o różnym zakresie – czasem jest to samo dodanie paska nawigacji czy dodatkowych podstron, a czasem całkowita zmiana kolorów na witrynie.

Poprawny kod strony, czyli myślę o wszystkim

Nawet najładniejsza modernizacja strony byłaby niczym, gdyby pominięto zadbanie o poprawny kod strony internetowej. To dzięki temu można mieć pewność, że wszystko będzie działało poprawnie, a widoczność strony internetowej w wyszukiwarkach takich jak google jeszcze lepsza. Strona nic nie straci, tylko zyska!

Modernizacja – dlaczego jest to konieczne?

Świat technologii cyfrowej nie ogląda się za siebie, bezwzględna konkurencja również – jeśli chce się wbić na rynek bądź utrzymać na szczycie wypada zadbać o modernizację – odświeżenie swojej strony minimum raz na 3 lata. Dzięki temu firma będzie odbierana jako profesjonalna i nowoczesna, a nie zaściankowa. Modernizację można zatem uznać za must-have każdej witryny eCommerce w dzisiejszych wirtualnych realiach.

Oferta modernizacji

Ostateczna przebudowa jest uzależniona od osobistych preferencji Klienta, niemniej jednak z mojej strony w ramach modernizacji oferuję między innymi usługi takie jak: modernizacja grafiki, zmiana kolorystyki bądź fontów. Mogę też wykonać przebudowę nawigacji, rozbudować całą stronę internetową, a także dodać wszelkich innych zmian – wedle życzeń.

Wszystko jest do zrobienia, jeśli tylko ma się chęci – a ja je mam!

Administracja stron WWW.

Potrzebujesz administratora dla swojej strony WWW.

Nie masz czasu na obsługę strony WWW? Pomogę Ci z tym!

Każda dobra strona www, aby być w pełni funkcjonalna potrzebuje równie dobrej administracji. Jako, że dbam o kompleksową obsługę swoich Klientów również i tę usługę mogę zaproponować w ramach swoich usług.

Dla kogo administracja?

Polecam swoje usługi administracji stron internetowych wszystkim posiadaczom własnych serwisów www, którzy chcą ich zarządzanie z różnorodnych powodów oddać w profesjonalne miejsce. Na kanwie tego zadbam o każdy aspekt związany z administracją powierzonej mi strony – od zapewnienia pracy serwisu na stabilnym poziomie po zawsze odpowiednią aktualizację treści. Nie ma dla mnie strony zbyt małej bądź zbyt dużej – pod swoje skrzydła z chęcią przyjmę każdą witrynę bez względu na miesięczną ilość odsłon czy liczbę unikatowych użytkowników. Tym samym odciążę właściciela serwisu, który to będzie mógł zaoszczędzony czas i energię poświęcić na przyjemniejsze rzeczy bądź na działania sprzyjające rozwojowi firmy. Zapraszam serdecznie do skorzystania z tej usługi administracji!

Projektowanie logo.

Idealne Logo

Logo to znak rozpoznawczy

a chyba każdemu w eCommerce i nie tylko zależy na tym, by być rozpoznawanym jako profesjonalista w wybranej branży. Logo musi się dobrze kojarzyć i dobrze wyglądać. Projektowaniem takich logotypów zajmuje się z przyjemnością – zachęcam do zapoznania się ze szczegółami mojej oferty.

Logo – czyli jak cię widzą, tak cię piszą

Niektórzy zastanawiają się czy logo w ogóle jest im potrzebne – odpowiem krótko: jeśli właścicielowi firmy zależy na tym, by zaistnieć i dać się poznać jako profesjonalista to absolutnie logo jest koniecznością. Moje doświadczenie w tym temacie pozwala mi dzisiaj dzielić się wiedzą o tym, iż zyskanie rozpoznawalności na rynku bez logotypu zdaje się praktycznie nie możliwe. To również pomaga każdej firmie kreować tożsamość i budować zaufanie.

Tak – logo ma sens.

Jednak trzeba uważać z tym, w jaki sposób obierze się swój znak rozpoznawczy i jaką ostatecznie formę będzie miał logotyp. Bowiem bywa i tak, że zamiast budować wizerunek – wpływa na niego negatywnie. To dlatego nie powinno się pozostawiać projektowania logo przypadkowi, ale zdecydowanie lepiej jest oddać to tak ważne zadanie w ręce specjalisty. Dobrze wiem, jakimi zasadami się kierować tworząc logo, czego unikać, a co koniecznie wnieść do niego – wszystko jest przemyślane i argumentowane. Równocześnie tworzone przeze mnie loga nie są nudne, ale unikatowe i zapadające w pamięć, takie które określą tożsamość firmy zgodnie z życzeniem klienta.

Logo – miłość od pierwszego spojrzenia

Aby mieć pewność, iż stworzone przeze mnie logo jest takie, jakie wymarzyło się klientowi – choć sam nie był w stanie tego zwizualizować, zawsze prezentuje projekt słuchając sugestii i uwag. Twoje logo – Twoja tożsamość – moja pomoc. Tego się trzymajmy. Wkładam swoją wiedzę w część przyszłej wielkiej marki – i to jest ogromny powód do dumy.

Materiały reklamowe i reklama zewnętrzna.

Czyli wizytówka, ulotka, katalog, baner, roll-up.

Internet – internetem,

ale czy w obliczu wirtualnego świata kiedykolwiek zniknęła tradycyjna reklama zewnętrzna? Nigdy. To wystarczający powód do tego, by docenić i tę najstarszą formę reklamę i korzystać z niej w pełni.

Tradycyjna reklama w nowej odsłonie

Mimo, iż ze mnie osobnik totalnie wchłonięty w nowoczesność nie byłbym sobą, gdybym zignorował roli reklamy tradycyjnej w pełnej obsłudze moich klientów. Wiem, co i jak zrobić, by klientów wciąż przybywało – reklama klasyczna ma tę moc jak żadna inna. O tyle, o ile jest odpowiednio wykonana i skierowana we właściwy target. Wiem jak to zrobić, by codziennie widziana reklama przez osoby różnej maści zapadła im w pamięć tak mocno, iż na pewno potrzebując usługi czy produkty z danej niszy – dany banner czy inna forma reklamy będzie tym, co pojawi się im w głowie w pierwszej kolejności.

Zabawa formą

Dbam o elastyczność formy reklamy, by dostosować przekaz do zróżnicowanego targetu. By trafić w punkt, tam gdzie życzy sobie tego klient. Czasem jeden kolor czy mały detal na reklamie może sprawić wielką różnicę. Dobrze o tym wiem i równie dobrze staram się wykorzystać swoją wiedzę tworzą owe reklamy. Co więcej, tworzę reklamy o neutralnym zasięgu. Z przyjemnością przyjmę zlecenia na rynek lokalny, jak i globalny. Nie boję się żadnego nośnika reklamy – zaprojektuję wszystko, zawsze, wszędzie – a owoce z tego będą zbierane przez moich klientów nawet jeszcze długo po zdjęciu reklamy.

Subtelnie i pociągająco

Tak właśnie tworzę reklamy – by równocześnie były pociągające do skorzystania z przedkładanej oferty, ale też by robiły to w subtelny sposób. Pełne ekspresji materiały reklamowe to moja wizytówka – nie można się o tym przekonać lepiej, aniżeli właśnie zlecając mi takie zadanie. Zapraszam zatem do mojego świata zawsze skutecznej reklamy.

Infografiki i prezentacje.

Czytelna forma prezentacji.

Namaluj słowo, a osiągniesz sukces

Już jaskiniowcy wiedzieli, że obraz potrafi przekazać więcej informacji w przejrzysty sposób niż słowa – stąd nie zawracali sobie głowy tworzeniem języków, a malowidła ścienne były dla nich wystarczające. W dzisiejszych czasach od przekazów treścią nie możemy uciec, ale równocześnie nie znaczy to, iż musimy rezygnować z potencjału jaki niosą ze sobą obrazy. W świecie reklamy, promocji, marketingu to infografiki i prezentacje są tego najlepszym wyrazem.

Wizualizacja danych – przystępny sposób na przyjemną treść

Suche dane, ciągi liczb – to już nikogo nie interesuje. Szukaliśmy alternatywnego sposobu przekazania takich treści innych i znaleźliśmy go. Uwielbiam przenosić wiadomość na formę graficzną, a tworzone przeze mnie profesjonalne prezentacje i infografiki są tego najlepszym wyrazem. Takich walorów grzechem byłoby nie wykorzystać –zatem pozwolę sobie zaproponować Ci moje talenty i doświadczenie w tworzeniu tych graficznych dzieł, z korzyścią dla Ciebie i Twojej firmy.

Skorzystaj z tego potencjału!

Twoi klienci to pokochają – solidnie przygotowane infografiki to murowany pomysł na wybicie się ponad konkurencję, a porządnie przygotowane prezentacje zaprezentują Cię jako profesjonalistę w branży. Z chęcią w tym pomogę tworząc grafiki przejrzyste, intuicyjne i ponadprzeciętne. Chcesz się przekonać? Jestem przekonany, że tak!

UI/UX Design.

Użyteczność – Kocham to.

UI / UX Design – tak się robi wrażenie!

Nowoczesna reklama odeszła już do lamusa. Dzisiaj promocja w Internecie musi być już ultra nowoczesna – współczesny użytkownik internetu chce czegoś dużo więcej aniżeli sama grafika i treść. Emocje, doświadczenie, przyjemność – muszą to odczuwać za każdym razem wchodząc na stronę internetową, a ja wiem jak przez UI / UX Design to zrobić.

Przekaz informacyjny, treść, grafika i emocje.

Aby w pełny sposób odpowiedzieć na to, czego chcą Internauci muszę myśleć tak jak oni – co nie jest trudne z racji tego, iż sieć internetowa jest moim drugim domem, a inni użytkownicy sieci – drugą rodziną. Potrafię na kanwie tego określić, czego potrzebują podczas pierwszych kilku sekund pobytu na stronie i daję im to poprzez swoje projekty UI / UX Design.

Przyjemnie, przejrzyście, wizualnie.

Na każdej tworzonej przeze mnie stronie w imię UI / UX Design dbam o te pozytywne bodźce wpływające równie pozytywne na internautę. Dzięki czemu chce wejść głębiej w stronę i pełniej z niej korzystać – ani się obejrzy, a już jest przy koszyku bądź wpisuje numer telefonu do kontaktów. Tak to działa – UI / UX Design to magia XXI wieku, a ja potrafię z niej skorzystać w najlepszy możliwy sposób.

UI / UX Design – witaj w świecie magii

Nie będą tutaj przedstawiał technicznej strony UI / UX Design – bo mogłoby to stracić całą magię i wręcz zanudzić. Lepiej będzie jeśli wyjaśnię dlaczego każdy właściciel strony internetowej powinien przemyśleć zastosowanie tego typu projektów na swojej stronie, bo może z tego naprawdę porządnie skorzystać. Mówiąc najprościej – jeśli ktoś szuka esencji komfortu użytkowania strony internetowej – to tak naprawdę potrzebny mu UI / UX Design. Wchodząc w taki projekt równocześnie wchodzi się w przestrzeń między urządzenie a internautę i właśnie tam dzieją się cuda.

Tak oto tworzy się strony www na miarę potrzeb użytkownika, właściciela i XXI wieku. Jestem gotowy do stworzenia kolejnego dzieła – z swoją wiedzą o UI / UX Design i zapałem w orężu. Zapraszam.

Certyfikat SSL (HTTPS).

Instalacja certyfikatu SSL.

Certyfikat SSL – Bezpieczeństwo i Zaufanie

W odniesieniu do wszystkich oferowanych przeze mnie usług, niemalże na każdym kroku podkreślam mocno, jak ważne jest dla mnie bezpieczeństwo realizacji zleceń. Wszyscy wiemy, iż w sieci internetowej ma to jeszcze większe znaczenie i swoją własną specyfikę. Nie mogło więc zabraknąć w mojej ofercie jednej z najważniejszych form zabezpieczeń, jaką jest certyfikat SSL https.

CHCESZ ZLECIĆ INSTALACJĘ CERTYFIKATU SSL?

Co to i dlaczego jest tak ważne?

SSL to nic innego jak dodatkowe zabezpieczenie strony internetowej na poziomie jej komunikacji z przeglądarką. Aby skorzystać z tej usługi trzeba posiadać dodatkowy stały adres IP w ramach hostingu strony, jaką chcemy zabezpieczyć. Warto postarać się o ten certyfikat dla swojego serwisu, gdyż jest zabezpieczeniem gwarantującym najwyższą skuteczność w radzeniu sobie z atakami hakerskimi. Próby przejęcia sesji logowania do strony użytkowników są właściwie niemożliwe, jeśli strona korzysta z SSL. To innowacyjne rozwiązanie, które kiedyś pozwalało wyróżnić się na tle konkurencji, natomiast dzisiaj jest niemalże koniecznością dla profesjonalnych firm. Bez znaczka zielonej kłódki przy adresie strony można stracić naprawdę wielu klientów – zatem koszt certyfikatu SSL niknie przy tym, jak wiele można stracić w odniesieniu do konwersji. Gwarant bezpieczeństwa danych – dzisiaj każdy Internauta tego szuka i nie zaufa stronie, która mu tego nie da. Zatem nie mogło w mojej ofercie zabraknąć propozycji zabezpieczenia w formie certyfikatu SSL, zachęcam do skorzystania – dla bezpieczeństwa, wiarygodności i zaufania.

Skuteczne SEO / AdWords

Skuteczna kampania SEO – Adwords

Skuteczne kampanie reklamowe Google AdWords – na ten temat napisano już tony publikacji, a na szczycie wyników wyszukiwania miało przyjemność być niewielu. Dlaczego, skoro każdy obiecuje te złote góry? Powodem jest tradycyjny przerost formy nad treścią. Tego u mnie nie znajdziesz. U mnie kampanie AdWords to przemyślana strategia, czasem trwa dłużej, czasem krócej – ale zawsze dociera do celu.

Odpowiednie miejsce, odpowiedni czas

To jest podstawą, jeśli chodzi o upragnioną widoczność strony. Poprzez wykonanie dokładnych badań i analiz wiem, gdzie powinna się wyświetlić twoja reklama i w jakim momencie, by dotarła do klienta z celowanego targetu. To korzyści z każdej strony – Klient dostaje, to czego potrzebuje, Twój dochód się zwiększa, a ja no cóż – mogę się teraz pochwalić swoimi wynikami.

Precyzyjnie i strategicznie

Tak właśnie tworzę kampanie reklamowe oparte o Gogle AdWords. Nic nie dzieje się przypadkowo, albo pod wpływem impulsu. Podstawą wszystkich moich działań jest zawsze wykonanie w pierwszej kolejności dokładnej analizy branży, biorę także pod uwagę wszystkie aspekty działalności klienta. Każde słowo kluczowe jest solidnie analizowane pod względem konwersji.
Darmowa konsultacja

Efekt?

Zwiększona sprzedaż, wartościowy ruch, responsywność kampanii i wiele więcej. Nie bez animuszu giganci w branży są wciąż gigantami – wydają sporo na kampanie AdWords, ale tak naprawdę nie wydają tylko wciąż i wciąż zarabiają, bo zainwestowane pieniądze w tę formę reklamy zawsze się zwracają i to z nawiązką.

Wiesz, co się dzieje

To nie jest tak, że dajesz mi swoje pieniądze – a ja robię co chcę. Podstawą jest uczciwość i przejrzystość realizacji kampanii. Razem dokonujemy ustaleń co do harmonogramu wyświetlania reklam i budżetu. Oczywiście to ja dzielę się wiedzą, ale to Ty na bieżąco dostajesz bardzo precyzyjne informacje na temat tego, jak się ma twoja kampania. Zresztą i tak – wyniki będą mówiły same za siebie!

Po co się stresować, skoro można… pozycjonować?

Dokładnie tak – dlatego już wyjaśniam o co chodzi z tym pozycjonowaniem i jakie korzyści można zyskać decydując się na skorzystanie z tej usługi właśnie u mnie. Pozycjonowanie nie jest działaniem szybkim, ale długofalowym i skutecznym. Od wykonania porządnego planu niezmiennie zmierza w jedną stronę – po konkretne rezultaty. Efektami są: wysoka pozycja strony w wynikach wyszukiwarki, a co za tym idzie większa ilość użytkowników – zwykle powiązana z równie wysokim współczynnikiem konwersji. Twoją stronę zwyczajnie dzięki skutecznemu pozycjonowaniu użytkownicy będą mogli łatwiej znaleźć, wejść, zamienić się z internautów na twoich klientów.

Pozycjonowanie – jedno działanie, a multum korzyści!

Widoczność w Internecie jest w dobie wirtualnego świata cenniejsza niż złoto. Poprzez odpowiednie strategie pozycjonowania zdobędziesz to czołowe miejsce, co przełoży się na większą widoczność strony, większe zainteresowanie ofertą, a koniec końców – większy przychód. Nawet najlepsza strona bez odpowiedniego pozycjonowania może zniknąć w natłoku wyników wyszukiwania, bo liczba dzisiaj istniejących witryn jest już nie do ogarnięcia. Skoro już mocno się zaangażowałeś w stronę, w jej wygląd i znajdującą się na niej ofertę, warto też postarać się by ludzie mogli do niej dotrzeć, prawda? Bez pozycjonowania nie byłoby to możliwe. Nie ma co więc zostawać w tyle za konkurencją i pozwolić na to, by strony z mniej atrakcyjną ofertą były wyżej w wynikach tylko dlatego, że zainwestowali w pozycjonowanie, a Ty nie.
Jeszcze przyjemniejsza strona pozycjonowania…

…Twoja strona, firma, marka staną się po prostu szalenie popularne! To, co na szczycie wyników wyszukiwania – to na topie trendów i to bez względu na branżę. Jeszcze jedną korzyścią jest maksymalne wykorzystanie posiadanych zasobów poprzez odpowiednie promowanie. Dzięki pozycjonowaniu będziesz mieć pewność, iż w właściwy sposób reklamujesz oferowane przez siebie dobra – co w przyszłości pozwoli Ci na jeszcze większy rozwój biznesu. Tak, to wszystko dzięki pozycjonowaniu u mnie!