O mnie

Co robię w AdSense?

Od lat działam w AdSense, jestem Ekspertem Produktowym w Google AdSense Community. Dzięki doświadczeniu jestem w stanie zająć się kontem AdSense na każdym etapie jego funkcjonowania – od założenia, poprzez konfigurację, aż po optymalizację strony w taki sposób, by przychody z reklam były jak największe.

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu jakiegoś problemu albo czujesz, że możesz ze swojego konta „wycisnąć” jeszcze więcej – napisz do mnie. W toku konsultacji z pewnością znajdziemy coś, co można poprawić w obrębie Twojej witryny, abyś zarabiał więcej na AdSense.

Pomagam też w optymalizacji samego układu reklam na stronie internetowej oraz rozwiązuje problemy z naruszeniem zasad (Centrum Zasad).

Ścieżka Współpracy.

Zaledwie kilka kroków dzieli Cię od zwiększenia zarobków za pośrednictwem Twojej witryny.

1. Wycena usługi

W celu wyceny usługi skontaktuj się ze mną za pomocą formularza.

2. Podpisanie umowy

Jeśli moja oferta będzie dla Ciebie atrakcyjna, podpiszemy umowę, która zabezpiecza interesy obu stron.

3. Praca

Teraz piłeczka jest po mojej stronie – rzucam się w wir pracy nad Twoim kontem AdSense i stroną internetową z nim powiązaną.

4. Wzrost zarobków z reklam

Diagnozuję, poprawiam i optymalizuję co się da – a Ty po prostu zarabiasz więcej, niż dotychczas!

Agencja Interaktywna – PanCaro.

Tworzenie stron WWW

Zajmuje się kompleksowym projektowaniem stron internetowych od podstaw do sukcesu. Jeśli uważasz, że najwyższa pora odświeżyć stronę – do usług!

Projektowanie Logo

Każdy brand zaczyna istnieć dopiero wtedy, gdy jego logo zaczyna się kojarzyć. Twoje logo – Twoja tożsamość – moja pomoc. Wkładam swoją wiedzę w część przyszłej wielkiej marki – i to jest ogromny powód do dumy.

Materiały reklamowe

Wykonam również specjalistyczne projekty typu:

  • Wizytówki
  • Ulotki
  • Banery
  • Roll-upy
  • Kalendarze