Nazywam się Karol Pergoł.

Zanim się ze mną skontaktujesz, dowiedz się o mnie jeszcze więcej. Chcę, byś miał pewność, że możesz mi zaufać. Poznaj moje dotychczasowe doświadczenie oraz umiejętności, które nabywałem przez lata. Mam nadzieję, że jestem osobą, której szukasz!

Karol Pergol PanCaro

Co robię w AdSense?

Od lat działam w AdSense, jestem Ekspertem Produktowym w Google AdSense Community. Dzięki doświadczeniu jestem w stanie zająć się kontem AdSense na każdym etapie jego funkcjonowania – od założenia, poprzez konfigurację, aż po optymalizację strony w taki sposób, by przychody z reklam były jak największe. Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu jakiegoś problemu albo czujesz, że możesz ze swojego konta „wycisnąć” jeszcze więcej – napisz do mnie. W toku konsultacji z pewnością znajdziemy coś, co można poprawić w obrębie Twojej witryny, abyś zarabiał więcej na AdSense. Pomagam też w optymalizacji samego układu reklam na stronie internetowej oraz rozwiązuje problemy z naruszeniem zasad (Centrum Zasad).

Ścieżka Współpracy.

Zaledwie kilka kroków dzieli Cię od zwiększenia zarobków za pośrednictwem Twojej witryny.

1. Wycena usługi

W celu wyceny usługi skontaktuj się ze mną za pomocą formularza.

2. Podpisanie umowy

Jeśli moja oferta będzie dla Ciebie atrakcyjna, podpiszemy umowę, która zabezpiecza interesy obu stron.

3. Praca

Teraz piłeczka jest po mojej stronie – rzucam się w wir pracy nad Twoim kontem AdSense i stroną internetową z nim powiązaną.

4. Wzrost zarobków z reklam

Diagnozuję, poprawiam i optymalizuję co się da – a Ty po prostu zarabiasz więcej, niż dotychczas!