Optymalizacja reklam AdSense na stronie internetowej.

Kompleksowa analiza rozmieszczenia reklam pod kątem zwiększenia klikalności (CPC, CTR). Ustalę dla Twojej witryny optymalny układ reklam – Twoje dochody znacząco wzrosną.

Karol Pergol PanCaro

Twoja witryna nie przynosi oczekiwanych przychodów z AdSense?

Moje usługi skierowane są do osób, będących wydawcami AdSense. Wielu z nich nie zdaje sobie sprawy z tego, jak duże korzyści może przynieść im właściwe umieszczenie reklam w obrębie strony. Zwłaszcza, jeśli zostanie połączone z zastosowaniem testów A/B, rozważną strategią i garścią optymalnych rozwiązań.

Zwiększenie zarobków z reklam AdSense na stronie internetowej

Optymalizacja reklam to tylko jeden z etapów mojej pracy – poznaj pozostałe

CTR +150%

średni wzrost CTR

CPC +50%

średni wzrost 1 kliknięcia

wzrost zarobkow
Wzrost CTR

Spraw, by większa liczba wyświetleń reklamy kończyła się kliknięciem w nią!

Wzrost CPC

Reklamy zamieszczane na Twojej stronie mogą przynosić większe zyski!

Wzrost RPM Strony

Niech każde 1000 wyświetleń strony przynosi Ci coraz większy przychód – to możliwe!

Analiza użytkowników

Stworzę modelowe profile osób odwiedzających Twoją stronę, aby jeszcze skuteczniej do nich trafić.

Testy A/B

Bez testowania różnych rozwiązań nigdy nie ma pewności, że wybieramy opcję optymalną.

Wzrost dochodów z reklam

Wisienką na torcie jest sprawnie działające konto AdSense, odpowiednio zoptymalizowana strona, a co za tym idzie – większe zyski!

Na czym dokładnie polegają moje usługi?

Przede wszystkim na indywidualnym (dostosowanym do danej domeny) doborze najbardziej efektywnych jednostek reklamowych i opracowaniu ich optymalnego (najbardziej zyskownego) układu na stronie www: takiego, który właściwie wykorzysta ich potencjał, zwiększając Twoje zarobki.

Pamiętaj! Właściwy układ reklam na stronie internetowej może zwiększyć Twoje przychody nawet o kilkaset procent, a Ty zapłacisz tylko za ustalony efekt (tzw. RPM strony). Jeśli natomiast jej wyniki nie będą dla Ciebie satysfakcjonujące, nie poniesiesz żadnych kosztów.

Badanie zachowań użytkowników

Podczas optymalizacji badam zachowania osób odwiedzających stronę pozwala na precyzyjne ustalenie miejsc w obrębie witryny, które wykazują największy potencjał do umieszczenia jednostki AdSense.

session acquisition

Referencje od wydawców Google AdSense

Poniżej znajdziesz referencje dotyczące moich prac związanych z Google AdSense. Wypowiadają się tutaj klienci, dla których optymalizowałem przychody z reklam i z którymi przeprowadzałem konsultacje. Poznaj historie moich klientów.

Kamil
Kamil Jarosz

Karol dokładnie przeanalizował nasz portal i zobaczył wiele dodatkowych możliwości jego monetyzacji. Biorąc pod uwagę, że optymalizacja dotyczyła reklam Google AdSense, to dzięki jego wiedzy, pomocy i wysokim umiejętnościom interspersonalnym zarobki nasze wzrosły, biorąc pod uwagę to, że wcześniej współpracowaliśmy z agencjami montyzującymi ruch. Szczerze polecam Karola każdemu, kto chce zwiększyć przychód z własnej witryny.

CEO WhitePress
Paweł Strykowski, CEO WhitePress sp. z o.o.

Temat optymalizacji przychodów z sieci reklamowych wymaga wiedzy, dokładności i analitycznego spojrzenia to zagadnienie. Karol ma te wszystkie cechy i współpraca z nim przyniosła efekty, które mnie zaskoczyły totalnie. Wzrost zarobków kilkukrotny na dwóch różnych serwisach to fakt. Karol potrafi dogadywać się z programistami, a zarazem jasno i czytelnie przedstawia propozycje działań dla kadry zarządzającej.

bystro
Krzysztof Kubacki

Optymalizacja reklam wykonana profesjonalnie. Po otrzymaniu materiałów i dostępów wykonał analizę i przygotował kod reklam ze wskazaniem miejsca ich implementacji. Osiągnięty wzrost przychodów jak najbardziej zadowalający.