Jak wypłacić pieniądze z AdSense - Poradnik Eksperta

Jak wypłacić pieniądze z AdSense? Poradnik Eksperta

Udostępnij artykuł:

Zanim dostaniesz swoje pierwsze pieniądze z AdSense, musisz przeprowadzić konfigurację swojego konta, w celu weryfikacji Twojej tożsamości AdSense.

Spis treści

Co to Google AdSense?

Pieniądze z AdSense

Google AdSense jest serwisem firmy Google, dzięki któremu możesz zarabiać pieniądze za wyświetlanie reklam na swojej stronie internetowej, blogu oraz platformie YouTube. Warunkiem koniecznym do zarabiania w taki sposób jest tworzenie wartościowych treści dla czytelników Twojej domeny.

Jak wypłacić pieniądze z AdSense?

Konfiguracja konta AdSense

W celu otrzymania pierwszej płatności z Google AdSense zrealizuj 4 poniższe kroki:

1. Prześlij dane podatnika w AdSense

Jeżeli na Twoim koncie AdSense pojawiła się informacja o konieczności przesłania danych podatkowych, jesteś zobowiązany przesłać takie informacje, aby móc w przyszłości zarabiać z reklam.  W celu przesłania dokumentów podatkowych nie musisz osiągnąć progu zarobków, ten krok dla polskich wydawców jest możliwy od razu po założeniu konta AdSense. Ten punk jest dla Ciebie bardzo ważny, aby uniknąć podwójnego opodatkowania.

Jak przesłać dane podatkowe?

Dla wydawców, którzy muszą spełnić takie wymaganie, kroki postępowania są dosyć jasne:

 1. Zaloguj się na swoje konto AdSense.
 2. Przejdź do zakładki „Płatności”, następnie kliknij „Dane do płatności” oraz wybierz „Zarządzaj ustawieniami”.
 3. Znajdź sekcję „Profil płatności” i przejdź do edycji danych poprzez kliknięcie na opcji „Dane podatnika (Stany Zjednoczone)” „i wybraniu przycisku edycji „Zarządzaj danymi podatnika”.

AdSense dane podatnika

Ten sam krok musisz wykonać dla sekcji „Dane podatnika (Irlandia)”. Przygotowałem szczegółową instrukcję jak wypełnić formularz dane podatnika AdSense.

Przy zmianie imienia i nazwiska, a także podczas zmiany adresu należy przesłać dokumenty podatkowe ponownie.
Uwaga! W celu otrzymania pierwszej płatności jeszcze w tym samym miesiącu musisz przesłać informacje podatkowe przed 20. dniem danego miesiąca.

2. Potwierdź dane osobowe

W drugim kroku musisz potwierdzić swoje dane osobowe, aby podczas płatności była możliwa weryfikacja Twojej tożsamości. Czasami ze wglądu na zmianę nazwiska, jesteśmy zobligowani do zaktualizowania naszych danych osobowych. Google AdSense umożliwia taką zmianę.

Jak wykonać potwierdzenie danych osobowych?
 1. W panelu AdSense wybierz „Płatności”, a następnie „Dane do płatności”. Wybierz profil płatności, dla którego chcesz potwierdzić dane osobowe.
 2. Wybierz „Zarządzaj ustawieniami”, a następnie wybierz w sekcji „Profil płatności” przycisk edycji danych obok pola „Imię i nazwisko, Adres”.
 3. Upewnij się, że wpisane dane są poprawne.

Dane osobowe AdSense

Podobnie jak w pierwszym kroku, aby pieniądze z AdSense dotarły w danym miesiącu, musisz zaktualizować dane przed 20. danego miesiąca.

Uwaga! W Google AdSense nie ma możliwości zmiany kraju płatności. Jeżeli zajdzie w Twoim życiu taka potrzeba musisz zlikwidować aktualne konto według procedury określonej przez Google i stworzyć nowe. Pamiętaj nie usuwaj konta Google. To dwie oddzielne usługi.

Jak zweryfikować tożsamość w AdSense?

Aby móc zarabiać pieniądze z AdSense kolejnym krokiem będzie zweryfikowanie tożsamości. Jeżeli na Twoim koncie został osiągnięty próg weryfikacji, musisz potwierdzić swoją tożsamość. O osiągnięciu progu weryfikacji zostaniesz poinformowany na swoim koncie. Próg, umożliwiający weryfikację tożsamości dla polskiego złotego (PLN) wynosi równowartość 10 USD, czyli ok. 30 PLN. Po otrzymaniu komunikatu o konieczności weryfikacji tożsamości jesteś zobowiązany w ciągu 45 dniu od tej daty dostarczyć odpowiednie dokumenty. Po zakończeniu takiej weryfikacji nie można dokonać zmiany imienia oraz nazwiska w płatności. Potwierdzenie tożsamości ma na celu uchronienie właściciela konta AdSense przed osobami, które mogłyby dokonać próby wyłudzenia konta.

Weryfikacja tożsamości w panelu AdSense

W panelu AdSense wybierz „Płatności”, a następnie „Weryfikacja”. Wymaganym warunkiem jest dostarczenie dokumentu tożsamości, który został wydany przez państwowy organ (np. dowód osobisty, paszport, prawo jazdy etc.). W przypadku konta firmowego konieczne będzie dostarczenie także dokumentu potwierdzającego rejestrację organizacji, taki dokument musi potwierdzać istnienie firmy na dzień złożenia dokumentu oraz musi być wydany przez organ państwowy. Weryfikacja tożsamości trwa ok. 2 dni.

Weryfikacja adresu w panelu AdSense

Ostatnim krokiem, który pozwoli Ci zarabiać pieniądze z AdSense będzie przesłanie przez Google kodu PIN na adres korespondencyjny podany w panelu AdSense. Średni czas dostarczenia listu od Google z kodem wynosi ok. 3 tygodnie, ze względu na wysłanie kodu poprzez tradycyjną pocztę. Ten krok zostanie zrealizowany, jeżeli Twoje zarobki osiągną próg weryfikacji. Przesłany kod musisz wprowadzić na koncie AdSense. Pamiętaj upewnij się o poprawności wpisanych danych adresowych w odpowiednim formacie.Weryfikacja tożsamości AdSense

Weryfikacja adresu kodem PIN – instrukcja krok po kroku

Wykonaj poniższe kroki, w celu weryfikacji adresu kodem PIN:

 1. Wpisz adres płatności w panelu AdSense.
 2. Po osiągnięciu progu weryfikacji (równowartość 10 USD) tradycyjną pocztą na adres podany w panelu dostaniesz numer identyfikacyjny PIN. Średni czas oczekiwania na list to ok. 3 tygodnie.
 3. Po otrzymaniu kodu zaloguj się na konto AdSense.
 4. Przejdź do zakładki „Płatności”, a następnie „Weryfikacja” i wpisz kod. Pamiętaj, aby przepisać dokładny kod, który dostałeś, ponieważ masz maksymalnie 3 próby na wpisanie kodu.
 5. Kliknij „Prześlij”.

Od daty wygenerowania numeru identyfikacyjnego masz 4 miesiące na zweryfikowanie adresu.

Problemy z weryfikacją adresu

Jeżeli po 3 tygodniach nie nie dostaniesz listu z kodem identyfikującym poproś o wygenerowanie nowego kodu. Możesz to zrobić z poziomu zakładki „Weryfikacja” poprzez kliknięcie „Wyślij ponownie kod PIN”.

Przed wygenerowaniem nowego kodu PIN, który w rzeczywistości będzie duplikatem pierwszego, upewnij się, że:

 1. Zweryfikowałeś swoją tożsamość.
 2. Twoje konto osiągnęło próg weryfikacji.
 3. Adres płatności jest poprawny.
 4. Upłynęły 3 tygodnie od daty wygenerowania kodu PIN.
 5. Twój adres obsługuje tradycyjną pocztę.

Jeżeli po 4 prośbach o nowy kod nie otrzymałeś go na wskazany adres, skorzystaj z narzędzia do rozwiązywania problemów z kodem PIN.

Google nie może zweryfikować Twojej tożsamości?

W niektórych przypadkach Google nie jest w stanie zweryfikować Twojej tożsamości ze względu na nieczytelne dokumenty, które zostały dostarczone. Jeżeli taka sytuacja będzie miała miejsce, Google wyśle do Ciebie prośbę o ponowne przesłanie dokumentów. W tym miejscu zaznaczę, że ilość prób weryfikacji danych osobowych jest ograniczona.

Aby uniknąć problemów podczas weryfikacji, pamiętaj o najważniejszych rzeczach:

 • Imię oraz nazwisko na dokumencie musi być takie samo jak imię, oraz nazwisko na profilu AdSense
 • Musisz mieć 18 lat
 • Dokument musi być czytelny.

Więcej informacji uzyskasz w artykule o weryfikacji tożsamości AdSense.

Profil płatności AdSense

3. Wybierz formę płatności

Kolejnym krokiem jest wybór formy płatności, który jest zróżnicowany w zależności od Twojego kraju. W tym kroku skupimy się na możliwościach dla rezydentów Polski. Warunkiem koniecznym do wybrania formy płatności jest osiągnięcie progu wyboru formy płatności. Próg wyboru formy płatności dla polskiego złotego (PLN) wynosi 30 zł.
W Polsce dopuszczalną formą płatności AdSense (a także AdSense dla YouTube) jest EFT, czyli standardowy przelew bankowy na polski rachunek bankowy.

Czym jest EFT

EFT to elektroniczny transfer środków. Dalej brzmi skomplikowanie? Już objaśniam. EFT umożliwia otrzymanie pieniędzy zarobionych w AdSense na Twoje konto bankowe dodane w panelu AdSense podczas wyboru płatności. Pieniądze z AdSense zostaną dostarczone w Twojej lokalnej walucie, w przypadku rezydentów Polski w polskim złotym.

Dodanie formy płatności AdSense
 1. Zaloguj się do konta AdSense.
 2. Wybierz „Płatności”, a następnie „Dane do płatności”.
 3. Wybierz „Dodaj formę płatności”. W tej sekcji wpisz informacje o swoim koncie bankowym, na który chcesz otrzymać pieniądze z AdSense. Następnie zaznacz opcję „Ustaw jako podstawowa forma płatności” i kliknij „Zapisz”.

Jak dodać formę płatności w AdSense

Jak zweryfikować swoje konto bankowe?

W celu otrzymania pieniędzy na swoje konto bankowe, musisz najpierw zweryfikować wcześniej dodany rachunek bankowy w profilu płatności AdSense.

 1. Zaloguj się do konta AdSense.
 2. Wybierz „Płatności”, a następnie „Zarządzaj formami płatności”.
 3. Wybierz „Zweryfikuj teraz”. We wskazanym okienku wpisz kwotę, która pojawiła się na Twoim koncie bankowym od firmy Google. Oczywiście weryfikację będziesz w stanie przeprowadzić po otrzymaniu testowej kwoty. Taki test realizowany jest do 10 dni roboczych.
 4. Kliknij „Zweryfikuj”.

Pamiętaj: Przy wpisaniu kwoty w formularzu koniecznie upewnij się, że jest ona zgodna z rzeczywistym przelewem od Google, aby zacząć zarabiać pieniądze z AdSense

Dwa profile płatności – AdSense oraz YouTube – Gdzie znaleźć?

Dodatkowe wymagania pojawią się w przypadku oddzielnego konta dla AdSense oraz AdSense dla YouTube.
Jeżeli zarabiasz na reklamach wyświetlanych na platformie YouTube, musisz wybrać formę płatności także na koncie YouTube. Gdy konto osiągnie próg płatności, otrzymasz zgromadzone na nim pieniądze z AdSense. Pamiętaj o spełnieniu wszystkich powyższych kroków, ten jest jedynie krokiem dodatkowym dla osób zarabiających na reklamach w platformie YouTube.

Gdzie znaleźć konto płatności w AdSense?
 1. Zaloguj się do AdSense
 2. Kliknij Płatności, wybierz zakładkę „Dane do płatności”
 3. W górnej części strony wyświetlą się konta płatności
  1. AdSense
  2. YouTube

Wybór profilu płatności AdSense i YouTube

Klikając na listę wyświetlą się dwa profile, które są przypisane do konta.

Dwa profile płatności - AdSense i YouTube - lista

Podobnie jak w poprzednich krokach należy dokonać modyfikacji do 20. dnia miesiąca, aby otrzymać pieniądze z AdSense w kolejnym miesiącu rozliczeniowym. Przykładowo, jeżeli chcesz otrzymać pieniądze z AdSense za lipiec tego roku, musisz dodać formę płatności przed 20. lipca.

4. Osiągnij próg płatności

Próg płatności dla polskiego złotego (PLN) wynosi 300 zł. Po osiągnięciu tej kwoty otrzymasz dotychczasowe zarobki na swoje konto bankowe. Jeżeli Twoje saldo przekroczy próg pod koniec miesiąca dostaniesz pieniądze z AdSense w następnym okresie rozliczeniowym. Przykładowo, jeżeli osiągniesz próg płatności w lipcu i spełnisz wszystkie powyższe wymagania, dostaniesz pieniądze z AdSense pod koniec sierpnia.

Stan konta AdSense

Najczęstsze pytania przy płatnościach AdSense

Kiedy przychodzi przelew z AdSense? Czy można wcześniej wypłacić pieniądze z AdSense?

Od momentu pojawienia się informacji w panelu AdSense o oczekującej płatności w zakładce „Płatności”, przelew na konto dostaniesz do ok. 7 dni roboczych. Najczęściej przelew z AdSense przychodzi ok. 21-26 dnia miesiąca. Nie ma możliwości realizacji płatności wcześniej.

Jak odzyskać pieniądze z AdSense wpłacone na zamknięte konto?

Płatność wysłana na zamknięte konto bankowe zostanie zwrócona na Twoje konto AdSense w kilka dni. Pamiętaj o dodaniu nowego konta bankowego oraz jego weryfikacji zgodnie z procedurami AdSense (przebieg całej procedury znajdziesz w akapicie „Dodanie formy płatności AdSense” oraz Jak zweryfikować swoje konto bankowe?. Po takiej modyfikacji danych otrzymasz przelew na nowe konto bankowe w ciągu ok. 7 dni roboczych.

Czy mój bank może być w innymi kraju niż mój adres dodany w AdSense?

Niestety nie ma takiej możliwości. Kraj Twojego banku musi być taki sam jak kraj Twojego adresu podanego w panelu „Płatności” w AdSense. Przelew nie zostanie zrealizowany, jeżeli dojdzie do takiej sytuacji, ze względu niepoprawnego kodu SWIFT. W podobnych sytuacjach możesz skorzystać z opcji transakcji SEPA (Single Euro Payments Area, czyli Jednolity System Płatności w Euro). Dzięki SEPA możliwe są płatności do każdego kraju, który znajduje się w strefie euro.

Lista krajów, w których dostępne są płatności SEPA.

Jak zmienić walutę w Google AdSense?

W usłudze Google AdSense nie ma możliwości zmiany waluty płatności.

Czy można przekazywać przychody z AdSense na cele charytatywne?

Bezpośrednio z konta AdSense nie ma możliwości przekazania przychodu na cele dobroczynne. Po otrzymaniu przelewu z AdSense na własne konto bankowe możesz wydać pieniądze z AdSense na co tylko chcesz. 🙂 W tym miejscu chciałbym przypomnieć, że w regulaminie programu jest informacja, że nie można umieszczać na stronie informacji o przekazaniu zarobków na cele charytatywne.

Jak wystawić fakturę Google AdSense? Gdzie ją przesłać?

Fakturę mogą wysłać jedynie rezydenci Irlandii w przypadku rozliczenia podatku VAT. Jeżeli jesteś wydawcą zarejestrowanym w Irlandii możesz wysłać elektronicznie fakturę na adres AdSenseVAT@google.com.

Jak wstrzymać płatność AdSense?

Program AdSense umożliwia wstrzymanie płatności do roku. Wstrzymanie płatności na rok (lub mniej) oznacza, że zarobki w AdSense będą cały czas naliczane, jednak Google przez ten czas nie będzie wysyłać przelewów na Twoje konto bankowe. Po kilku dniach od podanej przez Ciebie daty wstrzymania płatności Google zrealizuje przelew wszystkich zaległych zarobków. Alternatywą do wstrzymania płatności jest samodzielne zwiększenie w panelu AdSense progu płatności AdSense.

W celu wstrzymania płatności w AdSense wykonaj poniższe kroki:

 1. Zaloguj się do konta AdSense.
 2. Przejdź do zakładki „Płatności”, a następnie do „Dane do płatności” i kliknij „Zarządzaj ustawieniami”.
 3. Kliknij „Edytuj” obok sekcji „Harmonogram płatności”.
 4. Wpisz datę, do której płatności mają być wstrzymane.
 5. Kliknij „Zapisz”.

Krok 1:

Jak wstrzymać płatności AdSense

Krok 2:

Harmonogram płatności AdSense

Krok 3:

Konfiguracja harmonogramu płatności

Jakie są typy kont w Google AdSense?

W programie AdSense mamy konta firmowe oraz osobiste. Te konta różnią się od siebie jedynie tym, że konta firmowe mogą dodawać użytkowników do swojego profilu płatności. Konto osobiste nie ma takiej możliwości i odbiorcą płatności jest jedynie właściciel konta.

Jak sprawdzić typ konta AdSense?
 1. Zaloguj się do AdSense
 2. Kliknij Płatności, wybierz zakładkę „Dane do płatności”
 3. W sekcji „Profil płatności” widnieje nagłówek „Typ konta”

AdSense typ konta

W skrócie: Jak wypłacić pieniądze z AdSense?

 1. Prześlij dane podatnika po utworzeniu konta AdSense
 2. Potwierdź dane osobowe. Funkcja zostanie odblokowana, kiedy zarobki na koncie AdSense wyniosą 10 USD / ok. 30 zł.
  1. Potwierdź swoją tożsamość.
  2. Potwierdź swój adres domowy.
 3. Wybierz formę płatności – gdy zarobisz powyżej 30 PLN
  1. Dodaj rachunek bankowy i poczekaj do 10 dni na wpłatę testową od Google.
  2. Wpisz w panelu AdSense testową kwotę, którą otrzymałeś na swoje konto bankowe.
 4. Osiągnij próg płatności, który wynosi 300 zł. Kwota musi być podliczona w „Stan konta”.
  1. Ciesz się z otrzymanych pieniędzy. Rośnij w siłę 🙂

Kiedy dostanę pieniądze z AdSense?

Pieniądze z AdSense dostaniesz po przekroczeniu progu płatności 300 zł przy założeniu, że Twoje konto jest zgodne z programem AdSense, a także nie masz żadnych wstrzymanych płatności na koncie.

Zarobki AdSense – podstawowe pojęcia

 • Szacunkowe zarobki – naliczany w ciągu miesiąca szacowny zarobek. Szacowane zarobki widoczne są w zakładce „Raporty”, a także na stronie głównej AdSense w panelu „Stan konta”

AdSense stan konta

 • Ostateczne zarobki – zarobki po odjęciu niezgodnej z regulaminem aktywności. Ostateczne zarobki widoczne są w zakładce „Transakcje”, do której przejdziemy z poziomu zakładki „Płatności”
 • Stan konta AdSense – rzeczywisty stan konta, z uwzględnieniem ostatecznych zarobków, wszelkich uznać oraz obciążeń.

Kiedy aktualizuje się saldo AdSense?

Saldo AdSense to wszystkie zgromadzone przez Ciebie pieniądze z AdSense na koncie w danym miesiącu rozliczeniowym.
Saldo AdSense aktualizuje się na bieżąco szacunkowymi zarobkami. Ostateczne saldo zaktualizuje się na początku kolejnego miesiąca (do 03.MM.RRRR). Oznacza to, że 01.MM.RRRR możemy na swoim koncie w zakładce „Płatności” zobaczyć jedynie zarobki z poprzedniego miesiąca. Końcowe saldo zobaczymy nawet do 03.MM.RRRR.

Harmonogram wypłat AdSense

 • do 03.MM.RRRR – szacunkowe zarobki z poprzedniego miesiąca pojawią się na koncie w zakładce „Płatności”
 • 20.MM.RRRR – do tego dnia musisz osiągnąć próg płatności 300 zł oraz nie mieć żadnych wstrzymanych płatności
 • 21-26.MM.RRRR – w tym czasie w zakładce „Płatności” dostaniesz informację o oczekującej płatności.
 • + ok. 7 dni – w ciągu 7 dni roboczych od wykonania płatności przez Google (od momentu pojawienia się w panelu „Płatności” informacji o „Oczekującej płatności”) otrzymasz pieniądze z AdSense na swoje konto.

Jeżeli 21.MM.RRRR wypada w weekend lub dzień ustawowo wolny, płatność zostanie wykonana w najbliższym dniu roboczym.

Przykład wypłat pieniędzy z AdSense

 • KWIECIEŃ: 40 zł – zarobek w kwietniu, saldo za poprzedni miesiąc: 0 zł. Pieniądze z AdSense w tym miesiącu nie trafią na Twoje konto, próg płatności 300 zł nie został osiągnięty.
 • CZERWIEC: 70 zł – zarobek w maju, saldo za poprzedni miesiąc: 40 zł. Brak wypłaty z AdSense, próg płatności 300 zł nie został osiągnięty.
 • LIPIEC: 200 zł – zarobek w czerwcu, saldo za poprzedni miesiąc: 110 zł. Brak wypłaty z AdSense, próg płatności 300 zł nie został osiągnięty.
 • SIERPIEŃ: 90 zł – zarobek w lipcu, saldo za poprzedni miesiąc: 310 zł. Pieniądze z AdSense pojawią się na Twoim koncie bankowym, ponieważ próg płatności 300 zł został osiągnięty.
 • WRZESIEŃ: 100 zł – zarobek w sierpniu, saldo za poprzedni miesiąc: 90 zł. Brak wypłaty z AdSense, próg płatności 300 zł nie został osiągnięty.
 • PAŹDZIERNIK: 200 zł – zarobek we wrześniu, saldo za poprzedni miesiąc: 190 zł. Brak wypłaty z AdSense, próg płatności 300 zł nie został osiągnięty.
 • LISTOPAD: 400 zł – zarobek w październiku, saldo za poprzedni miesiąc: 390 zł. Pieniądze z AdSense pojawią się na Twoim koncie bankowym, ponieważ próg płatności 300 zł został osiągnięty.
 • GRUDZIEŃ: 200 zł – zarobek w listopadzie, saldo za poprzedni miesiąc: 400 zł. Pieniądze z AdSense pojawią się na Twoim koncie bankowym, ponieważ próg płatności 300 zł został osiągnięty.

Jak zacząć zarabiać na Youtube?

W celu rozpoczęcia zarabiania z YouTube na reklamach AdSense musisz mieć włączoną monetyzację na swoim kanale. Monetyzacja na kanale możliwa jest po osiągnięciu poniższych progów:

 • 1000 subskrypcji oraz:
  • 4000h obejrzanych filmów przez rok lub
  • 10 milionów wyświetleń filmików Short przez 3 miesiące.

Jak włączyć zarabianie na YT?

Włączając zarabianie na YT, musisz najpierw przejść wszystkie powyższe kroki w panelu AdSense, a także dodatkowo wybrać formę płatności w panelu YT.

Włącz monetyzację na swoim kanale:

 1.  Zaloguj się do YouTube Studio.
 2.  Wybierz „Zarabianie” i kliknij „Rozpocznij”.

Jak wypłacić pieniądze z AdSense YouTube?

Warunki wypłat z AdSense dla YouTube są takie same jak dla AdSense. Oznacza to, że przelew od Google zostanie do nas wysłany na konto bankowe podane w panelu AdSense. Warunkiem wypłaty w danym miesiącu jest osiągnięcie minimalnego progu płatności 300 zł.

Kiedy YouTube wypłaca pieniądze z AdSense?

Zarobki za poprzedni miesiąc w AdSense dla YouTube będą zaktualizowane w panelu YouTube w terminie 7-12 dnia danego miesiąca.

Ile można zarobić z AdSense?

Temat zarobków z Google AdSense to temat rzeka. Zarobki zależą przede wszystkim od ruchu na Twojej stronie, lokalizacji oraz tematyki Twojej domeny. Google udostępniło kalkulator potencjalnych zarobków.  Zgodnie z wyliczeniami kalkulatora dla Europy za prowadzenie strony o tematyce „Komputery i elektronika” szacunkowe roczne przychody z AdSense to 4,584$, przy założeniu, że wyświetlenie stron wynosi 50 000 odsłon miesięcznie.

Podsumowanie

Każdy z nas może zacząć zarabiać, dzięki usłudze Google AdSense, po spełnieniu powyższych kryteriów. Podczas zarabiania pierwszych pieniędzy z usługi należy na bieżąco (po osiągnięciu poszczególnych progów), przesłać dane podatnika, potwierdzić dane osobowe, wybrać formę płatności, a na koniec przekroczyć magiczny próg płatności. Po spełnieniu powyższych kroków pieniądze z AdSense pojawią się na Twoim koncie.

Jestem Karol, jestem ekspertem Google AdSense od 6 lat. Jeżeli masz problem z wypłatą pieniędzy z AdSense lub z przejściem któregoś z powyższych kroków, który umożliwi Ci zarabianie, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego na mojej stronie.

Udostępnij artykuł:

Podobne wpisy

2 komentarze

 1. Jakub pisze:

  Niezmiernie dziękuję za świetny artykuł! Twoje wskazówki dotyczące AdSense sprawiły, że konfiguracja stała się łatwiejsza. Naprawdę doceniam Twoją pomoc!

 2. Monia pisze:

  Dziękuję za świetny artykuł! Twoje wskazówki przy AdSense są bezcenne. Teraz mogę sprawnie skonfigurować moje konto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *