UX a AdSense 1
|

Użyteczność bloga, a Twoje zarobki – Sprawdź jak zarobić więcej w AdSense dzięki UX

Udostępnij artykuł:

Z uwagi na bardzo często pojawiające się pytania związane z poprawieniem zarobków AdSense, postanowiłem przygotować poradnik, gdzie odpowiem na najczęściej zadawane mi pytania.

Użyteczność bloga, a Twoje zarobki – Sprawdź jak zarobić więcej z AdSense dzięki poprawionemu blogowi!

Istnieje kilka powodów, dla których Twój blog czy twoja strona nie jest w stanie wygenerować tak dużych dochodów jak, na przykład, strony konkurencyjne. Co ciekawe, niektóre z tych aspektów można w bardzo prosty sposób naprawić i nie wymaga to od nas wywrócenia witryny do góry nogami. Będziemy musieli pogodzić się jednak ze sporymi zmianami, jeżeli będziemy chcieli wycisnąć z niej jak najwięcej. Oto najważniejsze podpunkty, które pomogą ci zarobić więcej z AdSense dzięki poprawionej użyteczności bloga:

  • Unikalna treść, która charakteryzuje się także wysoką wartością

Wielu z was decyduje się na dodanie ogromnej ilości treści niskiej jakości. Niestety, bardzo trudno oczekiwać, aby wszystkie z nich zostały zaindeksowane. Nawet jeśli Google AdSense wstępnie zatwierdzi witrynę z naszymi postami, to na dłuższą metę mogą one mieć gorszy skutek, gdyż użytkownicy nie będą zainteresowani przebywaniem na takiej strony. To natomiast nas automatycznie przyblokuje. Przede wszystkim twórz content, który przyciągnie uwagę fanów i tylko takie treści rozwijaj.

  • Spraw, aby strona była przyjazna dla oka

Zawartość strony, a także design musza być na tyle atrakcyjne, aby odwiedzający zdecydował się pozostać na blogu chwilę dłużej. Będzie to miało fundamentalny wpływ na zwiększenie zarobku z reklam, szczególnie gdy odwiedzający znajdzie interesującą(…..).

Cały poradnik przeczytasz na stronie:  AdSense Community – Google Support

Udostępnij artykuł:

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *