Reklamy zakotwiczone 1

Reklamy zakotwiczone będą wyświetlane na szerokich ekranach od lipca 2021 roku!

Udostępnij artykuł:

Zespół Google AdSense poinformował, że reklamy zakotwiczone będą odtąd wyświetlane na szerokich ekranach. Analizy, które przeprowadzili eksperci, dowiodły, że ten rodzaj reklam cieszy się wysoką skutecznością.
Oczywiście jest to tylko opcja, a nie konieczność. Jeżeli nie chcesz z niej skorzystać, wystarczy wyłączyć tę możliwość, korzystając z nowej funkcji. Znajdziesz ją w ustawieniach reklam automatycznych, w zakładce „Szeroki ekran”.

Reklamy zakotwiczone - Szeroki ekran

Co się zmieni dla Ciebie?

Korzystasz już z reklam zakotwiczonych? Jeśli tak – już od 19. lipca 2021 roku będą się wyświetlać na Twoich stronach oglądanych na szerokich ekranach, a więc również na komputerach. Ta zmiana odniesie się do wszystkich stron, na których włączysz opcję wyświetlania na szerszych ekranach. To, co powinno Cię ucieszyć to fakt, że powinieneś osiągnąć większy zysk z reklam zakotwiczonych. Ekipie Google AdSense można tylko podziękować za wprowadzenie rentownej opcji 🙂

Jak skorzystać z nowej funkcji – reklamy zakotwiczone „szeroki ekran”?

Od Ciebie nie jest wymagany żaden wysiłek 😉 Zmiany automatycznie pojawią się na Twoich stronach. Zanim włączysz nową opcję z użyciem reklam zakotwiczonych na szerszych ekranach, będziesz mógł podejrzeć, jak zaprezentują się na Twoich stronach w nowej, szerokiej wersji na monitorach komputerów. Nie zapomnij sprawdzać wzrostów dochodów w formie wygodnego raportu. Znajdziesz go na swoim koncie.

Koniecznie daj znać, czy zauważyłeś satysfakcjonujący wzrost dochodów z reklam 🙂

Udostępnij artykuł:

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *