Blad w panelu AdSense Zadana operacja nie moze zostac wykonana 3 przyczyny i rozwiazania 1

Błąd w panelu AdSense – “Żądana operacja nie może zostać wykonana” – 3 przyczyny i rozwiązania

Udostępnij artykuł:

Jeśli napotkałeś błąd podczas przeglądania panelu AdSense, w trakcie próby przejścia do zakładki “Dostęp i autoryzacja” znajdującej się na platformie lub potrzebujesz zamknąć konto i wypłacić zgromadzone środki, a Twoim oczom ukazuje się komunikat:

“Przepraszamy, żądana operacja nie może zostać wykonana. Nasi programiści zostali powiadomieni o problemie i będą próbowali go rozwiązać.”

Przepraszamy, żądana operacja nie może zostać wykonana. Nasi programiści zostali powiadomieni o problemie i będą próbowali go rozwiązać.

Przyczyną może być kilka kwestii, które możesz spróbować rozwiązać samodzielnie.

Przyczyny pojawienia się błędu “Przepraszamy, żądana operacja nie może zostać wykonana. Nasi programiści zostali powiadomieni o problemie i będą próbowali go rozwiązać.” – jak rozwiązać problem w AdSense?

Chcąc samodzielnie znaleźć przyczynę pojawienia się błędu i nie czekać na odpowiedź wsparcia google AdSense, którzy przeanalizują przyczynę powstania komunikatu, spróbuj wykonać, którąś z poniższych czynności:

  1. Adblock – dodatek, który instalowany jest w przeglądarce, w celu blokowania reklam, to najczęstsza przyczyna błędnie działającej platformy AdSense. Adblock blokuje niektóre funkcje usługi, w związku z czym, należy dodać witrynę do “zaufanych” w ustawieniach Adblocka.
  2. Przeglądarka – to kolejna z przyczyn pojawiania się komunikatu o błędzie. Dokonanie aktualizacji przeglądarki lub skorzystanie z innej, która będzie kompatybilna z usługą AdSense, powinna rozwiązać problem.
  3. Sprzęt – czasami przyczyną błędu, jest rodzaj i wiek używanego sprzętu. W tym celu należy spróbować wykonać czynność z urządzenia o innych parametrach technicznych np. telefonu, komputera/laptopa/tabletu, aby zaobserwować, czy błąd pojawia się za każdym razem czy na konkretnym urządzeniu.
  4. Inne oprogramowanie – Antywirus – powyższe punkty nie pomogły? Spróbuj wyłączyć antywirusa.
Udostępnij artykuł:

Podobne wpisy

Jeden komentarz

  1. Ania pisze:

    Uff! Dziękuję Ci. Pomogłeś. W końcu mogę dodać nowe konto bankowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *