Umowa poufności

Zapewniam pełną poufność.

Współpraca ze mną jest w 100% bezpieczna dla Ciebie i Twojego biznesu. Mam podpisaną umowę poufności z Google, ponadto z każdym klientem również spisuję osobną umowę poufności, więc możesz być pewien, że żadne wrażliwe dane z Twojego konta AdSense nigdzie nie wypłyną.

Czym konkretnie się zajmuję?

Sprawdź kompletną listę usług

To oferta, której podstawą jest wieloletnie doświadczenie

Optymalizacja AdSense
Optymalizacja AdSense

Kompleksowa analiza rozmieszczenia reklam pod kątem zwiększenia klikalności (CPC, CTR)

Administracja konta AdSense
Administracja konta AdSense

Potrzebujesz pomocy na dłużej? Chętnie podejmę się kompleksowej opieki nad Twoim kontem AdSense. Nic złego Cię już nie zaskoczy!

[Wdrożenie] Polityka w zakresie zgody użytkownika z UE
[Wdrożenie] Polityka w zakresie zgody użytkownika z UE

Google wyłączyło Ci reklamy z powodu naruszeń polityki UE? Znajdę rozwiązanie, naprawie błędy. Zaczniesz z powrotem zarabiać na reklamach!

Nakładka „Otwórz witrynę”
Nakładka „Otwórz witrynę”

Google nałożyło Ci karę? CTR spadł? Mało zarabiasz? To pewnie nakładka! Twój układ reklam powoduje nieprawidłowy ruch. Wskaże Ci problem i zarobki wrócą

Analiza treści pod kątem przychodów
Analiza treści pod kątem przychodów

Zagłębię się w Twoja witrynę, przeanalizuję wszystkie podstrony i podpowiem Ci, w co warto inwestować, by zarabiać więcej

Konsultacje
Konsultacje

Ustalę dla Twojej witryny optymalny układ reklam – Twoje dochody znacząco wzrosną

Akceptacja witryny
Akceptacja witryny

Zespół AdSense nie chce zaakceptować Twojej witryny? Znajdę każde, najdrobniejsze niedociągnięcie i doradzę, jak je naprawić!

Darmowa pomoc
Darmowa pomoc

Poznajmy się! Proponuję 30 minut darmowych konsultacji – porozmawiamy o Twojej witrynie i rozwiążemy podstawowe problemy z AdSense.

shape
shape
Kłopot z AdSense?

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny usługi lub pomocy

Klienci o mnie

Referencje wydawców AdSense

Zadowolenie Klienta jest dla mnie największą wartością.

“ Temat optymalizacji przychodów z sieci reklamowych wymaga wiedzy, dokładności i analitycznego spojrzenia to zagadnienie. Karol ma te wszystkie cechy i współpraca z nim przyniosła efekty, które mnie zaskoczyły totalnie. Wzrost zarobków kilkukrotny na dwóch różnych serwisach to fakt. Karol potrafi dogadywać się z programistami, a zarazem jasno i czytelnie przedstawia propozycje działań dla kadry zarządzającej. ”

Image
Paweł Strykowski
CEO WhitePress sp. z o.o.

“ Karol dokładnie przeanalizował nasz portal i zobaczył wiele dodatkowych możliwości jego monetyzacji. Biorąc pod uwagę, że optymalizacja dotyczyła reklam Google AdSense, to dzięki jego wiedzy, pomocy i wysokim umiejętnościom interspersonalnym zarobki nasze wzrosły, biorąc pod uwagę to, że wcześniej współpracowaliśmy z agencjami montyzującymi ruch. Szczerze polecam Karola każdemu, kto chce zwiększyć przychód z własnej witryny. ”

Image
Kamil Jarosz
Prezes Zarządu / CEO / Geschäftsführer

“ Optymalizacja reklam wykonana profesjonalnie. Po otrzymaniu materiałów i dostępów wykonał analizę i przygotował kod reklam ze wskazaniem miejsca ich implementacji. Osiągnięty wzrost przychodów jak najbardziej zadowalający. ”

Image
Krzysztof Kubacki
bystro.biz.pl