Wzrost CTR

Wzrost CPC

Wzrost RPM strony

Co robię?

Optymalizacja
AdSense

Moje usługi skierowane są do osób, będących wydawcami AdSense. Właściwy układ reklam na Twojej stronie internetowej może zwiększyć Twoje przychody z AdSense nawet o kilkaset procent.

Kilka kroków do zwiększenia zarobków

Zwiększenie zarobków na WWW i Bloggrze
Optymalizacja reklam AdSense to tylko jeden z etapów mojej pracy.

01

Analiza witryny

02

Analiza użytkowników

03

Testy A/B

04

Wzrost dochodów

Rozliczenie tylko za efekt

Rozpocznij

O mnie?

Karol Pergoł
Ekspert produktowy w Google Help Community

Niezależny specjalista

Jestem niezależnym specjalistą z zakresu optymalizacji reklam AdSense na stronach internetowych oraz platformie Blogger.

Google AdSense Help Community

Od 2 lat jestem Złotym Ekspertem Produktowym w Google AdSense Help Community.

Specjalistyczna wiedza o AdSense

Moja wiedza z zakresu nie tylko AdSense, ale też optymalizacji stron internetowych sprawia, że już od kilku lat skutecznie pomagam moim klientom zwiększyć dochodów z AdSense.

Klienci o PanCaro

Zadowolenie Klienta jest dla mnie
największą wartością.

Nie byłem świadomy, że optymalizacja banerów może nawet podwoić miesięczny dochód z adsense. Przychody spadały, a ja nie znałem przyczyny i rozważałem nawet zmianę dostawcy reklamowego. Szukając rozwiązań na własną rękę trafiłem na stronę PanCaro i nawiązałem pierwszy kontakt. Szybko okazało się, że właśnie tego potrzebował mój portal. Pan Karol chętnie odpowiadał na wszystkie pytania, nie odpuszczał trudnych tematów, wskazywał słabe punkty, proponował zmiany i dotrzymywał deklarowanych terminów. A jego efektywny sposób działania zarażał również mnie, był dla mnie dodatkowym motywatorem do rozwijania strony. Na pewno będę tu wracał. Polecam wszystkim Pana Karola, to rzetelny fachowiec z profesjonalnym podejściem do klienta.

Grzegorz - właściciel bloga

Temat optymalizacji przychodów z sieci reklamowych wymaga wiedzy, dokładności i analitycznego spojrzenia to zagadnienie. Karol ma te wszystkie cechy i współpraca z nim przyniosła efekty, które mnie zaskoczyły totalnie. Wzrost zarobków kilkukrotny na dwóch różnych serwisach to fakt. Karol potrafi dogadywać się z programistami, a zarazem jasno i czytelnie przedstawia propozycje działań dla kadry zarządzającej.

Paweł Strykowski - CEO WhitePress sp. z o.o.

Karol dokładnie przeanalizował nasz portal i zobaczył wiele dodatkowych możliwości jego monetyzacji. Biorąc pod uwagę, że optymalizacja dotyczyła reklam Google AdSense, to dzięki jego wiedzy, pomocy i wysokim umiejętnościom interspersonalnym zarobki nasze wzrosły, biorąc pod uwagę to, że wcześniej współpracowaliśmy z agencjami montyzującymi ruch. Szczerze polecam Karola każdemu, kto chce zwiększyć przychód z własnej witryny.

Kamil Jarosz

Optymalizacja reklam wykonana profesjonalnie. Po otrzymaniu materiałów i dostępów wykonał analizę i przygotował kod reklam ze wskazaniem miejsca ich implementacji. Osiągnięty wzrost przychodów jak najbardziej zadowalający.

Krzysztof Kubacki

Kontakt

Porozmawiajmy o
AdSense

Zadzwoń lub wyślij maila!

Telefon

517-390-235 (WhatsApp, Telegram)

Adres e-mail

pancaroweb@gmail.com

Napisz do mnie