Nazywam się Karol Pergoł

Zanim się ze mną skontaktujesz, dowiedz się o mnie jeszcze więcej. Chcę, byś miał pewność, że możesz mi zaufać. Poznaj moje dotychczasowe doświadczenie oraz umiejętności, które nabywałem przez lata. Mam nadzieję, że jestem osobą, której szukasz!

Zobacz moje profile:

LinkedIn

Facebook

Twitter 

Moje doświadczenie.

  • Google: Platinum Product Expert – AdSense Help Community
  • PanCaro – Strony WWW | Grafika | AdSense
  • PC-DATA – Technik informatyk
  • Arteria S.A. – Młodszy Wdrożeniowiec Systemowy
  • Ofisur S.L. – Technik Informatyk

Kompleksowo? Naturalnie!

Tak ułożyła się moja kariera zawodowa – w całkowicie naturalny i niewymuszony sposób, iż jestem specjalistą w wielu tematach, choć w jednej branży. To ważne, bowiem kompleksowość i uniwersalność w obrębie jednej niszy pozwala Klientom oszczędzać czas i energię na poszukiwanie różnych specjalistów, a dla mnie – oznacza to większą wiedzę, doświadczenie, przewagę nad konkurencją.

Co więcej, moja kompleksowość poszerza się o efektywną współpracę z innymi fachowcami branży: copywriterami, specjalistami SEO, usługodawcami hostingu czy studio lektor.

Po co zatem szukać gdzie indziej, skoro w jednym miejscu ma się wszystko, co potrzebne?

Jako specjalista od opracowania identyfikacji wizualnej, prezentacji multimedialnych i profesjonalnego tworzenia stron i równocześnie uznany fachowiec z wieloma znajomościami w branży mogę stanowić dla Państwa kompleksową odpowiedź w budowaniu e-sukcesu i to w atrakcyjnej cenie.

Z pasji do tworzenia, z otwartością na wyzwania

Werwa do działania to, coś co mnie charakteryzuje. Nie ma tematu strony www, którego bym się nie podjął, nie ma projektu, na jaki bym się nie cieszył. Efektem mojej pasji i zaangażowania są strony cieszące wyglądem i funkcjonalnością równocześnie. Nie ma jednak lepszego sposobu na to, by się o tym przekonać aniżeli właśnie poznanie mnie – najlepiej można dokonać tego powierzając mi wykonanie witryny. Wiem, że spełnię Twoje oczekiwania.

Procesy

Krótka ścieżka

2

Pomysł

1

Wycena

3

Działania

4

Wyniki

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny usługi

Strony WWW, logo, materiały reklamowe