Optymalizacja AdSense – blog prawniczy

Na blogu prawniczym udało się zwiększyć zarobki aż o 200%. Optymalizacja przebiegała w czterech etapach (na screenie można zauważyć wzrost po każdym kolejnym kroku). Po zakończeniu każdej fazy została przeprowadzona ponowna pełna analiza oraz weryfikacja możliwych do wprowadzenia zmian. Dzięki owocnej współpracy zostały podjęte trafne kroki, które w ciągu miesiąca zwiększyły zarobki o 200%.

Optymalizacja reklam pancaro 6

Optymalizacja AdSense – blog podróżniczy [Blogger]

Na blogu podróżniczym została przeprowadzona przyspieszona analiza, co spowodowało wzrost zarobków w ciągu jednego tygodnia o 60%. Dobór spersonalizowanych reklam do stylu bloga oraz odpowiedni układ reklam potrafi wiele zmienić.

Optymalizacja reklam pancaro 7

Optymalizacja AdSense – blog technologiczny

Ciekawa sprawa z tym blogiem – kto nie chce czytać nowinek od pełnego pasji maniaka nowinek technologicznych, ale my nie o tym. Dzięki trafnej analizie blogu udało się zwiększyć zarobki aż o 312%. Przez 5 miesięcy klient próbował zoptymalizować blog z różnymi skutkami (na scrennie widać wzrosty i spadki od stycznia do maja). Po rozpoczęciu współpracy w ciągu miesiąca udało nam się wspólnie osiągnąć bardzo optymistyczne rezultaty.

Optymalizacja reklam pancaro 5

Optymalizacja AdSense – blog kulinarny

Na blogu kulinarnym udało się zwiększych zarobki aż o 323%. Przed rozpoczęciem współpracy blog nie przynosił oczekiwanych zarobków, dzięki wprowadzeniu kilku zmian wzrost był większy, niż pierwotne oczekiwania klienta.

Optymalizacja reklam pancaro 4

Optymalizacja AdSense – Serwis informacyjny miasta

W ciągu niecałego miesiąca udało nam się zwiększyć RPM strony o 86% na stronie portalu miejskiego.

Optymalizacja reklam pancaro 3

Optymalizacja AdSense – blog nowinek modowych

Na blogu z nowinkami modowymi udało się zwiększyć zarobki o 178%. Dzięki dobraniu unikalnemu układu reklam oraz wprowadzeniu kilku poprawek w ciągu miesiąca udało się zrealizować cele zarobkowe klienta. Wraz ze wzrostem zarobków udało się znacząco zwiększyć najważniejsze parametry: RPM, CTR oraz RPM.

Optymalizacja reklam pancaro 2

Optymalizacja AdSense – blog fotograficzny

W tym przypadku klientowi zależało na zwiększeniu kliknięć w reklamy na blogu. Po przeprowadzeniu optymalizacji na blogu fotograficznym udało się uzyskać wzrost w najważniejszych parametrach: RPM, CTR oraz Kliknięcia. Dzięki wprowadzeniu kilku zmian w ciągu miesiąca wskaźnik CTR zwiększył się o 122%.

Optymalizacja reklam pancaro 1

Optymalizacja AdSense – blog o tematyce lifestyle

Na blogu o tematyce lifestyle, dzięki przeprowadzonemu audytowi całego bloga, zwiększyłem zarobki aż trzykrotnie. Cały audyt z wykonaną optymalizacją (oraz obserwacją zachowań wskaźników) trwał 2 tygodnie.

Optymalizacja reklam 1

Optymalizacja AdSense – blog modowy

Po przeprowadzeniu audytu na blogu modowym udało się zwiększyć zarobki o 168%, a także najważniejsze parametry RPM strony o 55%, CTR oraz CPC o 45%.

Optymalizacja reklam 2