Studio Lektor.

Dopasowany głos do produktu.

Głos dla Twojego produktu

Dobra treść może być trudna do przyswojenia, kiedy jest przekazana w sposób monotonny, a czasem – irytujący. Nie chodzi tylko o przedstawienie jej graficzne, czy pisane, ale także – mówione. To dlatego w ramach swoich usług postanowiłem zaproponować również skorzystanie z opcji, jaką jest Studio Lektor. Współpracuje już od lat z profesjonalistami, którzy zajmują się kompleksową usługą z zakresu nagrań lektorskich.

Studio Lektor – dla kogo i po co?

Decydując się na skorzystanie z usług lektorskich można uzyskać profesjonalnie brzmiące spoty reklamowe, udźwiękowić swoje filmy i prezentacje na światowym poziomie. Nawet szkolenia nabiorą więcej szyku i będą przyjemne do wysłuchania, gdy ucho odbiorcy będzie stymulowane głosem doświadczonego lektora. Tysiące zadowolonych klientów nie mogło się mylić – a właśnie takie ilości skorzystały już z usług Studia Lektor, które mam przyjemność zaprezentować również w ramach swojej oferty.

Jeśli produkcja dźwięków – to tylko na poziomie!

Mam świadomość, iż moi klienci poszukując dodatkowy sposób na wyróżnienie swojej oferty czy też dotarcie do szerszej grupy odbiorców wciąż wymagają dodatkowych rozwiązań, które im na to pozwolą. Nagrania lektorskie idealnie wpisują się w wiele tych opcji reklamy i promocji. Nie sztuką jest jednak wprowadzić byle jaki dźwięk, lecz wtedy nie ma co liczyć na wymierne efekty – chodzi o to, by dać klientom coś, co zapamiętają, a może nawet i polubią? Z tym Studio Lektor jest to bardziej niż pewne!

Wiele możliwości, jedno Studio Lektor

W ramach skorzystania z tych usług gwarantuje także terminowość i fachowe doradztwo w miłej atmosferze. Zachęcam do skorzystania z tej usługi wszystkie osoby zainteresowane wzbogacenie swoim reklam radiowych, telewizyjnych, internetowych, filmów, szkoleń czy wirtualnych spacerów. Lista ta jest wciąż niewyczerpana – stąd zachęcam do kontaktu po więcej informacji. Kto wie, być może to ten jeden magiczny środek, którego brakowało w Twoim marketingu? Musisz to sprawdzić!

NAGRANIA LEKTORSKIE:

filmów
reklam radiowych, internetowych i telewizyjnych
jingli
prezentacji
szkoleń
e-learningu
wirtualnych spacerów
kursów
zapowiedzi telefonicznych IVR
materiałów promocyjnych
audiobooków
PRODUKCJA:

reklam radiowych i telewizyjnych
jingli
intra dla DJ’ów
komunikatów
audiobooków z muzyką oraz efektami dźwiękowymi
reklam video
filmów promocyjnych/reklamowych z muzyką oraz lektorem
reklam muzycznych (śpiewanych)
MUZYKA:

kompozycja muzyki do reklam
kompozycja muzyki do filmów
kompozycja muzyki do audiobooków
mix utworów muzycznych dla szkół tańca
mix i mastering
lektorzy wokaliści

USŁUGI VIDEO:

produkcja reklam video
nagrania reportaży
teledyski
filmy korporacyjne
gale i uroczystości