Program partnerski.

Zarabiaj na każdym poleconym Kliencie.

Polecaj i zarabiaj

Możesz zarobić 20% wartości zlecenia. Wystarczy, że polecisz moje usługi i współpraca z nowym klientem dojdzie do skutku.

Znasz osobę, która potrzebuje stronę www? wizytówkę? Poleć mnie i poinformuj o tym (przez formularz), abym wiedział, że dany klient przychodzi właśnie z Twojego polecenia. Po zakończeniu i rozliczeniu pracy z klientem odezwę się do Ciebie, aby wypłacić Ci prowizję od zlecenia.

Programy partnerskie to bardzo owocny rodzaj współpracy – wykorzystując potencjał tego rodzaju działań mam przyjemność zaproponować swoją wizję programu. Od początku moim założeniem było jednak stworzenie programu lepszego od wszystkich innych – gdzie korzyści są jasne i nie ma miejsca na zbędne formalności czy niedomówienia. Takie realne profity i brak „drobnych druczków” mam nadzieję przekona wszystkich sceptycznie nastawionych do tego rodzaju współpracy.

Z każdego polecenia otrzymasz od 200 zł do 1800 zł !

Jak skorzystać z programu partnerskiego?

To łatwe i uczciwe. Polecając moje usługi innym można zyskać profity dla siebie, równocześnie pomagając wszystkim szukającym profesjonalisty w projektowaniu stron www.

Oferowana przeze mnie współpraca to:

  • maksimum korzyści
  • minimum formalności

Mój program partnerski opiera się w głównej mierze na uczciwej zasadzie wymiany materiałów reklamowych. Mówiąc dokładniej – otrzymasz od nas materiały reklamowe do umieszczenia w ramach swojej witryny, a w tym:

  • bannery
  • logotypy
  • skrypt wiadomości promocyjnej

Wszystko na jasnych i uczciwych zasadach. Wszystko zostało pomyślane tak, byśmy mogli sobie pomóc wzajemnie, jak również wszystkim innym intensywnie poszukującym specjalistów w mojej czy Twojej branży. W razie jakichkolwiek pytań w odniesieniu do szczegółów oferowanego przeze mnie programu partnerskiego – zapraszam do kontaktu. Z chęcią udzielę odpowiedzi, by każdy mógł mieć tą pewność, iż w to zwyczajnie warto wejść. Wierzę, że to będzie udana znajomość biznesowa pełna obopólnych korzyści.