Zacznij więcej zarabiać w Google AdSense

od 40% do 450% na swojej stronie internetowej

Optymalizacja AdSense

Prowadzisz stronę internetową, która nie przynosi oczekiwanych przychodów z AdSense?

Moje usługi skierowane są do osób, będących wydawcami AdSense. Wielu z nich nie zdaje sobie sprawy z tego, jak duże korzyści może przynieść im właściwe wykorzystanie reklam w obrębie witryny – połączone z zastosowaniem testów A/B, rozważnej strategii i optymalnych rozwiązań. Na czym one polegają? Przede wszystkim na indywidualnym (dostosowanym do danej domeny) doborze najbardziej efektywnych jednostek reklamowych i ich opłacalnego układu na stronie www: takiego, który właściwie wykorzysta ich potencjał, zwiększając zarobki Klienta.
Pamiętaj! Właściwy układ reklam na Twojej stronie internetowej może zwiększyć Twoje przychody nawet o kilkaset procent, a Ty zapłacisz tylko za ustalony efekt (tzw. RPM strony). Jeśli natomiast jej wyniki nie będą dla Ciebie satysfakcjonujące, nie poniesiesz żadnych kosztów.

Optymalizacja reklam AdSense to tylko jeden z etapów mojej pracy.

Zwiększenie zarobków na WWW i Bloggrze

1

Analiza witryny

2

Analiza użytkowników

3

Testy A/B

4

Wzrost dochodów

Klienci o PanCaro

Zadowolenie Klienta jest dla mnie największą wartością.

Rozliczenie tylko za efekt

Karol Pergoł Ekspert produktowy w Google Help Community

Jestem niezależnym specjalistą z zakresu optymalizacji systemu reklamowego Google AdSense. Jako członek grupy Google Product Expert, posiadam oznaczenie Platynowego Eksperta Produktowego, przyznanego mi przez markę Google – z którą też jestem w stałym kontakcie. Moja wiedza ekspercka z zakresu nie tylko AdSense, ale też optymalizacji stron internetowych sprawia, że już od kilku lat skutecznie pomagam moim klientom zwiększyć poziom dochodów pasywnych. Ich źródłem jest właściwe rozmieszczenie jednostek reklamowych na stronach www, wsparte szeregiem wnikliwych analiz zachowań użytkowników.

Wyniki optymalizacji reklam AdSense

Zobacz jak wzrosły zarobki.
Nadal niepewny? Zobacz, jak wzrosły zarobki* moich klientów. Sprawdź, jak oceniają współpracę i jak zmieniło się ich spojrzenie na AdSense.

*- pkt 11 regulaminu („Zachowanie poufności”) AdSense zabrania ujawniania wskaźników. Dlatego te dane zostały zamazane.

Informacje o stronie: Optymalizacja układu reklam AdSense na portalu finansowym.

Dane techniczne: 3 etapy wdrożeń i analiz połączone z badaniami. Trzy krotny wzrost zarobków!

Screen z panelu AdSense:

Za co płacisz?

Optymalizacja reklam tekstowych i displayowych AdSense to tylko jeden z etapów mojej pracy na Twojej stronie internetowej. Poznaj je wszystkie, krok po kroku.

Optymalizacja AdSense na stronie WWW i Blogger

Poznanie użytkowników strony

Grupa docelowa to zbiór użytkowników, do których kierowana jest oferta danej marki – będący jednocześnie zbiorem jej potencjalnych klientów. Zależnie od branży lub cech indywidualnych danej witryny, sposób ich zachowania (np. poruszania się na stronie) może być różny. Pierwszym krokiem do ustalenia skutecznej strategii reklamowej jest więc ich uważna obserwacja.

Analiza i wnioski.

Wnikliwa analiza zachowania osób odwiedzających stronę Klienta (momenty wejścia, wyjścia, zakładki i treści najbardziej lub najmniej dla nich atrakcyjne) pozwala na precyzyjne ustalenie miejsc w obrębie witryny, które wykazują największy potencjał reklamowy. Wnioski pozyskane na tym etapie pozwalają też na zaprojektowanie właściwych reklam, przeznaczonych do emisji na planowanym obszarze.

Projektowanie reklam.

Stworzone reklamy podlegają późniejszym testom A/B, w celu ustalenia formy najbardziej atrakcyjnej dla użytkowników i jednocześnie opłacalnej dla Klienta. Po zebraniu miarodajnych danych o skuteczności każdej z nich, wprowadzane są dalsze optymalizacyjne– tak, by możliwie najlepiej wykorzystać szansę na zwiększenie przychodów.

Monitorowanie wprowadzonych rozwiązań

Działania polegające na bieżącym monitorowaniu skuteczności wprowadzonej strategii reklamowej i działań optymalizacyjnych. Na tym etapie Klient może już obserwować wzrost swoich dochodów, które z dnia na dzień coraz bardziej przybliżają nas do realizacji wyznaczonego celu.

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny usługi

Strony WWW, logo, materiały reklamowe | Optymalizacja AdSense