Optymalizuj dziś, aby jutro zarabiać trzy razy więcej.

Prowadzisz stronę internetową, która nie przynosi oczekiwanych przychodów z AdSense?

Mój cel:

  • Zwiększenie CPC
  • Zwiększenie CTR
  • Optymalizacja panelu AdSense
  • Zwiększenie przychodów z AdSense
Kim jestem?
Kontakt

Kim jestem.

Jestem niezależnym specjalistą z zakresu optymalizacji systemu reklamowego Google AdSense. Jako członek grupy Google Product Expert, posiadam oznaczenie Złotego Eksperta Produktowego, przyznanego mi przez markę Google – z którą też jestem w stałym kontakcie. Moja wiedza ekspercka z zakresu nie tylko AdSense, ale też optymalizacji stron internetowych sprawia, że już od kilku lat skutecznie pomagam moim klientom zwiększyć poziom dochodów pasywnych. Ich źródłem jest właściwe rozmieszczenie jednostek reklamowych na stronach www, wsparte szeregiem wnikliwych analiz zachowań użytkowników.

Jak działam?
Wynik optymalizacji

Co oferuję

Spersonalizowana usługa optymalizacji układu reklam

Moje usługi skierowane są do osób, będących wydawcami AdSense. Wielu z nich nie zdaje sobie sprawy z tego, jak duże korzyści może przynieść im właściwe wykorzystanie reklam w obrębie witryny – połączone z zastosowaniem testów A/B, rozważnej strategii i optymalnych rozwiązań. Na czym one polegają? Przede wszystkim na indywidualnym (dostosowanym do danej domeny) doborze najbardziej efektywnych jednostek reklamowych i ich opłacalnego układu na stronie www: takiego, który właściwie wykorzysta ich potencjał, zwiększając zarobki Klienta.
Pamiętaj! Właściwy układ reklam na Twojej stronie internetowej może zwiększyć Twoje przychody nawet o kilkaset procent, a Ty zapłacisz tylko za ustalony efekt (tzw. RPM strony). Jeśli natomiast jej wyniki nie będą dla Ciebie satysfakcjonujące, nie poniesiesz żadnych kosztów.

Cennik
Referencje
Wynik optymalizacji

Jak działam.

OPTYMALIZACJA ZAROBKÓW

Optymalizacja reklam tekstowych i displayowych AdSense to tylko jeden z etapów mojej pracy na Twojej stronie internetowej. Poznaj je wszystkie, krok po kroku.

01. Poznanie użytkowników strony

Grupa docelowa to zbiór użytkowników, do których kierowana jest oferta danej marki – będący jednocześnie zbiorem jej potencjalnych klientów. Zależnie od branży lub cech indywidualnych danej witryny, sposób ich zachowania (np. poruszania się na stronie) może być różny. Pierwszym krokiem do ustalenia skutecznej strategii reklamowej jest więc ich uważna obserwacja.

02. Analiza i wnioski.

Wnikliwa analiza zachowania osób odwiedzających stronę Klienta (momenty wejścia, wyjścia, zakładki i treści najbardziej lub najmniej dla nich atrakcyjne) pozwala na precyzyjne ustalenie miejsc w obrębie witryny, które wykazują największy potencjał reklamowy. Wnioski pozyskane na tym etapie pozwalają też na zaprojektowanie właściwych reklam, przeznaczonych do emisji na planowanym obszarze.

03. Projektowanie reklam.

Stworzone reklamy podlegają późniejszym testom A/B, w celu ustalenia formy najbardziej atrakcyjnej dla użytkowników i jednocześnie opłacalnej dla Klienta. Po zebraniu miarodajnych danych o skuteczności każdej z nich, wprowadzane są dalsze optymalizacyjne– tak, by możliwie najlepiej wykorzystać szansę na zwiększenie przychodów.

04. Monitorowanie wprowadzonych rozwiązań

Działania polegające na bieżącym monitorowaniu skuteczności wprowadzonej strategii reklamowej i działań optymalizacyjnych. Na tym etapie Klient może już obserwować wzrost swoich dochodów, które z dnia na dzień coraz bardziej przybliżają nas do realizacji wyznaczonego celu.

Cennik

KONSULTACJA EKSPERCKA.

NIEZALEŻNY SPECJALISTA ADSENSE.

Potrzebujesz szybkiej porady, wskazówki? Skorzystaj z dodatkowej opcji w postaci godzinowej konsultacji ze specjalistą, która pomoże pozbyć się wszelkich rozterek.

W trakcie rozmowy uzyskasz ode mnie m.in.:

  • wskazówki dotyczące dbania o jakość konta AdSense,
  • audyt Twojej strony pod kątem zgodności z wymogami AdSense, wskazanie błędów i nieprawidłowości,
  • propozycję wdrożeń reklam,
  • analizę nieprawidłowych kliknięć,
  • indywidualne wskazówki dotyczące akceptacji strony.

Rozwiążę każdy Twój problem!

Napisz pancaroweb@gmail.com

Cennik
Wynik optymalizacji

REFERENCJE.

KILKA SŁÓW OD KLIENTÓW.

Zadowolenie Klienta jest dla mnie największą wartością.
Strony nie przynosiły zadowalającego zysku, ale po okresie współpracy ich strony zupełnie się zmieniły.
Teraz są to miejsca, które co miesiąc dostarczają im satysfakcjonujący dochód pasywny, tak niezbędny w każdym biznesie.

Zobacz referencje

Cennik | Wyniki optymalizacji

Zastanawiasz się ile to kosztuje? Jaki jest możliwy wzrost dochodu z reklam?

Potrzebujesz szybkiej porady, wskazówki? A może pełnej optymalizacji układu reklam AdSense na stronie internetowej?

Cennik usługi
Wynik optymalizacji
NAPISZ DO MNIE

Kontakt.

Zainteresowany? Masz pytania, wątpliwości?

Skontaktuj się ze mną w celu omówienia szczegółów!

Telefon: 517 390 235 (WhatsApp)

UWAGA: Wyceny są udzielane tylko przez maila!

E-mail: pancaroweb@gmail.com

Formularz kontaktowy

[caldera_form id=”CF5c4afd10748f3″]