Kilka słów moich klientów na temat moich usług

Poniższe opinie doskonale przedstawiają charakter mojej pracy.
Pierwsze moje zetknięcie z PanCaro miało miejsce kilka lat temu, kiedy zleciłem wykonanie strony dla mojego studia nagrań i banku głosów. Ponieważ współpraca mi się podobała, wróciłem niebawem zlecając wykonanie www zespołu muzycznego. Zupełnie inna strona, odpowiednio dopasowana. Nadszedł moment, w którym moja działalność rozwinęła się i potrzebowałem strony indywidualnej. Wybór nie mógł paść na nikogo innego. Niebawem światło dzienne ujrzy 4 witryna, którą wykona PanCaro. A dlaczego PanCaro? - bardzo miły i swobodny kontakt - wysłuchanie wszystkich propozycji co do strony i wykonanie według planu - własne pomysły, które autor przedstawia do akceptacji i które w większości są bardzo trafne i świetnie pasują na stronie - znakomita znajomość graficzna co sprawia, że każda strona jest inna, każdy element idealnie ze sobą współgra: czy to bank głosów, zespół muzyczny, prezenter czy portal z horrorami. - szybki czas realizacji, wszelkie sprawy techniczne są konsultowane, uzgadniane Podsumowując, polecam PanCaro z czystym sumieniem! Powracałem tutaj już czterokrotnie i na pewno będę powracał!
Jakub Rutka
Lektor
PanCaro to profesjonalna obsługa klienta. Co najważniejsze strony, które prowadzi są aktualizowane bardzo szybko. Z czystym sumieniem polecam usługi PanCaro. Pozdrawiamy z całym zespołem REMONT!
Arek Chojnowski
Zespół muzyczny REMONT
A ja nie prosiłem o stronę, tylko o zrobienie okładki na płytę - i jestem bardzo zadowolony. Cierpliwy gość, czekający na materiały bez ponaglania, nanoszący zmiany (bo coś nam nagle przyszło do głowy i tyle) bez mrugnięcia okiem, będący w kontakcie praktycznie 24 na dobę :) POLECAM!!!
Staszek Orłowski
Zespół muzyczny Nie Oni Jedni
Potrzebowaliśmy aby na szybko powstała prosta, przejrzysta strona. Niestety w naszym mniemaniu ''prosta'' nas przerosła... Pan Karol był strzałem w 10! :) w mig nasze oczekiwania stały się rzeczywistością. Wymiana spostrzeżeń przebiegała w równie ekspresowym tempie - to przez profesjonalizm i rzetelne podejście Pana Karola. Polecamy z pełnym przekonaniem. I dziękujemy :)
Karolina Fluks
FuzjaSztuki
PanCaro wykonał dla mnie nową stronę WWW mojej firmy(projektowanie wnętrz). Strona wygląda świetnie: nowocześnie, minimalistycznie, nic dodać i nic ująć. Szybkość realizacji, estetyka i rzetelne podejście do tematu. Najbardziej sobie cenię elastyczność w dopasowaniu oferty i inicjatywę w kwestii zawartości strony, gdzie ja jestem zupełnym laikiem. Polecam!
Natalia Trykowska
Projektant wnętrz
Jestem zadowolony. Szybko i sprawnie. W rozsądnej cenie.
Artur Łucyk
LegalWawa
Jestem zadowolona z współpracy PanCaro. Jakość pracy na najwyższym poziomie, rzetelność i profesjonalizm. Gorąco polecam i z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z usług PanCaro.
Paulina Kalinowska
Zuchy
PanCaro w skrócie idealny partner do interesów
Przemek Niedzwiedzki
OknaDrzwi.net