Local Seach Optimization Services

Skuteczna kampania SEO - Adwords

Skuteczne kampanie reklamowe Google AdWords - na ten temat napisano już tony publikacji, a na szczycie wyników wyszukiwania miało przyjemność być niewielu. Dlaczego, skoro każdy obiecuje te złote góry? Powodem jest tradycyjny przerost formy nad treścią. Tego u mnie nie znajdziesz. U mnie kampanie AdWords to przemyślana strategia, czasem trwa dłużej, czasem krócej – ale zawsze dociera do celu.

Effective Local SEO Solutions

Odpowiednie miejsce, odpowiedni czas

To jest podstawą, jeśli chodzi o upragnioną widoczność strony. Poprzez wykonanie dokładnych badań i analiz wiem, gdzie powinna się wyświetlić twoja reklama i w jakim momencie, by dotarła do klienta z celowanego targetu. To korzyści z każdej strony – Klient dostaje, to czego potrzebuje, Twój dochód się zwiększa, a ja no cóż – mogę się teraz pochwalić swoimi wynikami.  

Precyzyjnie i strategicznie

Tak właśnie tworzę kampanie reklamowe oparte o Gogle AdWords. Nic nie dzieje się przypadkowo, albo pod wpływem impulsu. Podstawą wszystkich moich działań jest zawsze wykonanie w pierwszej kolejności dokładnej analizy branży, biorę także pod uwagę wszystkie aspekty działalności klienta. Każde słowo kluczowe jest solidnie analizowane pod względem konwersji.

Efekt?

Zwiększona sprzedaż, wartościowy ruch, responsywność kampanii i wiele więcej. Nie bez animuszu giganci w branży są wciąż gigantami – wydają sporo na kampanie AdWords, ale tak naprawdę nie wydają tylko wciąż i wciąż zarabiają, bo zainwestowane pieniądze w tę formę reklamy zawsze się zwracają i to z nawiązką.  

Wiesz, co się dzieje

To nie jest tak, że dajesz mi swoje pieniądze – a ja robię co chcę. Podstawą jest uczciwość i przejrzystość realizacji kampanii. Razem dokonujemy ustaleń co do harmonogramu wyświetlania reklam i budżetu. Oczywiście to ja dzielę się wiedzą, ale to Ty na bieżąco dostajesz bardzo precyzyjne informacje na temat tego, jak się ma twoja kampania. Zresztą i tak – wyniki będą mówiły same za siebie!
Effective Web Development Solutions