Jak działam?

Najwygodniej dla Klienta!

Lata doświadczeń pozwoliły mi na opracowanie najbardziej skutecznego schematu działania, dzięki któremu wszystkie realizacje są wykonywane szybko, sprawnie i profesjonalnie.

Równocześnie jednak nie zapominamy o tym, iż każdy Klient to inne indywidualne potrzeby i preferencje – stąd elastyczność również nie jest mi obca.

Przede wszystkim: rzetelność, przejrzystość i uczciwość
Pełne zadowolenie Klienta to dla mnie priorytet, w związku z czy wystawiam fakturę (w tym także FV, UoD) dopiero, gdy projekt spełni oczekiwania i zostanie zaakceptowany. Moje działanie bardzo przejrzyście obrazują poniższe etapy:

  1. zamówienie
  2. projekt
  3. akceptacja/ewentualne modyfikacje
  4. wystawienie faktury
  5. rozliczenie
  6. realizacja
  7. odbiór
  8. udana współpraca

Istotą dobrej współpracy jest również metodyczność i sprawdzona strategia realizacji.
Aby każda realizacja odbywała się szybko i sprawnie, tak jak wspomniano powyżej – korzystam z pewnych ram, które tworzą sprawdzoną metodę wykonania zleconego projektu. Po pojawieniu się zapytania ofertowego, każdy Klient otrzymuje od nas wycenę z zaznaczonymi terminami.

Po akceptacji planu przechodzi do realizacji zlecenia – prezentuje go Klientowi i w razie konieczności dokonuje poprawek czy też modyfikacji. Zwykle jednak już na tym etapie dochodzi do akceptacji projektu i wystawienia faktury. To moment na finalizację zlecenia – pełnej satysfakcji zarówno Twojej jako klienta, jak mojej jako wykonawcy. Tak działam i tego się trzymam, bo – to po prostu się sprawdza!

Poza tym także: elastyczność, dopasowanie, zaangażowanie.
Klient jest najważniejszy – dlatego w ramach każdego projektu robię wszystko by maksymalnie odpowiedzieć na Twoje oczekiwania. Im częściej będziemy razem pracować – tym lepiej dla obu stron. Ja poznaje gust i oczekiwania, dzięki czemu współpraca jest jeszcze bardziej przyjemna i efektywna, a Ty, jako mój lojalny klient możesz niezmiennie liczyć na jeszcze lepszą cenę i warunki współpracy. Z drugiej strony jednak – każdy nowy Klient to nowe wyzwania i powiew świeżości. To wszystko sprawia, iż w każdy projekt angażuje się z takim samym zapałem i pasją.