PanCaro w skrócie idealny partner do interesów

Jestem zadowolona z współpracy PanCaro. Jakość pracy na najwyższym poziomie, rzetelność i profesjonalizm. Gorąco polecam i z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z usług PanCaro.

Jestem zadowolony. Szybko i sprawnie. W rozsądnej cenie.

PanCaro wykonał dla mnie nową stronę WWW mojej firmy(projektowanie wnętrz). Strona wygląda świetnie: nowocześnie, minimalistycznie, nic dodać i nic ująć. Szybkość realizacji, estetyka i rzetelne podejście do tematu. Najbardziej sobie cenię elastyczność w dopasowaniu oferty i inicjatywę w kwestii zawartości strony, gdzie ja jestem zupełnym laikiem. Polecam!

Potrzebowaliśmy aby na szybko powstała prosta, przejrzysta strona. Niestety w naszym mniemaniu ”prosta” nas przerosła… Pan Karol był strzałem w 10! 🙂 w mig nasze oczekiwania stały się rzeczywistością. Wymiana spostrzeżeń przebiegała w równie ekspresowym tempie – to przez profesjonalizm i rzetelne podejście Pana Karola. Polecamy z pełnym przekonaniem. I dziękujemy 🙂

A ja nie prosiłem o stronę, tylko o zrobienie okładki na płytę – i jestem bardzo zadowolony. Cierpliwy gość, czekający na materiały bez ponaglania, nanoszący zmiany (bo coś nam nagle przyszło do głowy i tyle) bez mrugnięcia okiem, będący w kontakcie praktycznie 24 na dobę 🙂 POLECAM!!!

PanCaro to profesjonalna obsługa klienta. Co najważniejsze strony, które prowadzi są aktualizowane bardzo szybko. Z czystym sumieniem polecam usługi PanCaro. Pozdrawiamy z całym zespołem REMONT!

Pierwsze moje zetknięcie z PanCaro miało miejsce kilka lat temu, kiedy zleciłem wykonanie strony dla mojego studia nagrań i banku głosów. Ponieważ współpraca mi się podobała, wróciłem niebawem zlecając wykonanie www zespołu muzycznego. Zupełnie inna strona, odpowiednio dopasowana. Nadszedł moment, w którym moja działalność rozwinęła się i potrzebowałem strony indywidualnej. Wybór nie mógł paść na […]