Copywriting.

Twoje zarobki zwiększą się o nawet 2000%.

Mało zarabiasz w Google AdSense?
Zoptymalizuj reklamy na swojej stronie WWW

Jeżeli Twoja strona internetowa nie przynosi takich dochodów jakich oczekujesz, być może jest to sygnał nieprawidłowej optymalizacji reklam AdSense. W praktyce oznacza to, że potencjalni użytkownicy Twojej witryny nie znajdują na niej tego czego oczekują.

Nie wszystko jednak stracone, dlatego chciałbym zaprezentować Ci moją ofertę

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w optymalizacji stron www, a dodatkowo jestem w stałym kontakcie z pracownikami serwisu Google, dlatego AdSense nie ma przede mną tajemnic.

Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom jestem w stanie szybko przeanalizować Twoją stronę i zachowania osób, które ją odwiedzają, a następnie wprowadzić zmiany, które przełożą się na wzrost dochodów. Brzmi jak magia? Nic z tych rzeczy. Oferuję tylko skuteczne i sprawdzone rozwiązania.

Pierwszą rzeczą, od której zaczynam moją pracę jest analiza zachowań użytkowników, którzy odwiedzają Twoją witrynę.

Staram się zlokalizować problemy, które napotykają, a następnie wprowadzam poprawki, które czynią stronę bardziej przejrzystą i przyjazną.
Badam skuteczność jaką posiadają wyświetlane na Twojej stronie reklamy, a także słowa kluczowe, którymi się posługujesz.
Takie informacje pozwalają mi na przystąpienie do działań zwiększających współczynnik klikalności (CTR). Szczegółowa znajomość narzędzi Google pozwala mi na wybranie i zastosowanie tych, które mają największy wpływ na funkcjonowanie optymalizowanej strony.
W przypadku, kiedy moje usługi wydadzą Ci się interesujące zapraszam do kontaktu. Po zapoznaniu się z zawartością strony, która ma stać się przedmiotem optymalizacji ustalam cenę za wykonanie usługi. Jeżeli zgodzisz się na przedstawione warunki, przystąpimy do podpisania umowy. Po jej zawarciu przystąpię do pracy nad zwiększeniem dochodów Twojej witryny.

Jako specjalista doświadczony w dziedzinie optymalizowania stron www jestem w stanie z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić jakie rozwiązania i reklamy spodobają się Twoim potencjalnym klientom. Dodatkowo wyręczę Cię we wszystkich skomplikowanych i niejasnych sprawach technicznych, dzięki czemu zaoszczędzisz wiele czasu.

Na swoim koncie mam liczne zrealizowane projekty i wielu zadowolonych klientów, którzy zgodnie twierdzą, że inwestycja w moje usługi zwróciła się im błyskawicznie. Pamiętaj, że Twoja witryna może zarabiać znacznie więcej niż Ci się wydaje. Większość stron przynosi niewielkie lub wręcz zerowe dochody jedynie przez brak wiedzy i umiejętności ich właścicieli. Jeżeli jesteś osobą, która nie posiada doświadczenia w tych kwestiach zachęcam Cię do zapoznania się z korzyściami, które stwarza Ci moja oferta.

Zapraszam do kontaktu info@stronapancaro.h2g.pl