Digital Consultancy Services

Tekst dźwignią handlu

To oczywiste, iż każda – nawet najlepsza, najbardziej funkcjonalna, intuicyjna i atrakcyjna wizualnie strona nie ma szans na odniesienie sukcesu – bez wartościowych treści. Z myślą o tym i na kanwie doświadczenia postarałem się o współpracę ze specjalistami od skutecznej pod względem pozycjonowania, ale i przyjemnej do czytania treści.

To dzięki temu w ramach swojej kompleksowej oferty i owocnej współpracy z jedną z najlepszych polskich firm specjalizujących się w copywritingu mogę Państwu zapewnić trafiony content marketing poprzez zarówno bardziej ogólne, jak i mocniej wyspecjalizowane treści, a w tym:

  • opisy produktów - zwiększające sprzedaż i widoczność w wyszukiwarce
  • opisy sklepów – przyjazne dla SEO i dla oka
  • teksty sprzedażowe – perswazyjne i skuteczne
  • teksty ofertowe – konkretne i w dobrym guście
  • teksty specjalistyczne – fachowe, konkretne i bez lania wody

 

Effective Digital Consultancy Strategy

Dlaczego warto?

To proste – dzięki skorzystaniu z moich znajomości można zaoszczędzić w wielowymiarowy sposób. Po pierwsze energię, którą trzeba byłoby wykorzystać na samodzielne poszukiwanie sprawdzonego specjalisty od copywritingu. Pod drugie – co się z tym wiąże, korzystając z moich zaufanych partnerów oszczędza się czas, który można zainwestować w rozwój firmy czy chwilę dla siebie. To bardzo kompleksowe i ekonomiczne rozwiązanie. Dzięki temu, iż firma SEO to mój sprawdzony partner, z którym pracowałem przy wielu projektach, jestem w stanie postarać się o dużo lepsze ceny dla Państwa.

Dlaczego profesjonalny copywriting ma aż tak wielkie znaczenie?

Odpowiedź jest oczywista - sieć internetowa opiera się o słowo. To, że w tym momencie czytasz ten tekst – to najlepszy tego dowód. Analizujesz, zastanawiasz się czy warto wejść w tę współpracę – a to, co przekazuje Ci w tym miejscu za pomocą słowa ma kluczowe znaczenie. Tak samo jak kluczowe frazy mają znaczenie dla wyszukiwarki i widoczności Twojej strony. To wszystko się ze sobą wiąże, a ja wiem jak to wykorzystać w rozwoju Twojej firmy. W kwestii treści wybrani przeze mnie specjaliści pomogą mi w tym.
Effective Digital Consultancy Strategy

Opinie moich klientów

Zobacz co piszą... ;)  

Kilka słów o mnie