Czasem dochodzi do takiej sytuacji, w której nasze własne konto AdSense zostaje na jakiś czas zawieszone. AdSense jest znane i lubiane przez każdego. Pomimo tego, że ma już ponad 17 lat, wielu uznaje ten system za najlepszy, jeśli chodzi o wprowadzenie na swoją stronę reklam. Gwarantuje nam bardzo wysoki poziom zarobków, jest wysoce kompatybilny i cały czas usprawniany.

Co więcej, serwis rozwijany jest w takim tempie, że dziś mamy dostęp do niezliczonych narzędzi pozwalających nam na zbieranie statystyk oraz ich późniejszą analizę, a także wprowadzanie zmian opartych na danych.

Istnieje jednak kilka ciekawych alternatyw, które pozwolą nam zarabiać równie skutecznie, co AdSense, lecz nie mają tak sporych ograniczeń jak Google AdSense.

Pierwszą alternatywą jest Audienceplay

Serwis ten umożliwia nam monetyzowanie treści oraz naszych usług niemalże w każdej postaci i w każdym miejscu. Nie musimy zatem ograniczać się do monetyzowania ruchu na naszej stronie. Audienceplay gwarantuje nam dostęp do bardzo zaawansowanych narzędzi, które pozwolą nam stworzyć, analizować, a następnie zarządzać segmentami ruchu, dzięki czemu lepiej poznamy źródła ruchu na stronie.

Co ciekawe, możemy korzystać z Google AdSense i Audienceplay w tym samym czasie, więc posłuży nam to jako dodatkowe źródło zysków, a nie tylko jako alternatywa.

Kolejnym wyborem będzie Media.net

Media.net wyróżnia się na tle konkurencji przede wszystkim dostępem do alternatywnych wyszukiwarek internetowych, a mianowicie Yahoo oraz Bing. Jednostki reklamowe, jakie gwarantuje nam Media.net, są bardzo zbliżone do tych od AdSense.

Dodatkowym bonusem będzie możliwość zarobienia o 10% więcej przez pierwsze trzy miesiące korzystania z usługi. Jednakże, należy zapoznać się z wymaganiami, gdyż serwis ten ma bardzo rygorystyczne zasady oraz regulamin.

PropellerAds to jeszcze inna alternatywa

Usługi dostarczane przez PropellerAds skupiają się przede wszystkim na dostarczaniu niezwykle dobrze opracowanych reklam typu pop-under. Chodzi tutaj o okienka reklamowe, które stają się widoczne dopiero po zamknięciu, przesunięciu, zminimalizowaniu, lub przewinięciu strony głównej.

PropellerAds bardzo dobrze sprawuje się z takimi tematykami jak filmy i wideo, rozgrywka i gry, oprogramowanie, finanse bądź randkowanie. Z uwagi na popularność tych nisz, serwis ten uznawany jest jako jedno z najlepszych alternatyw na AdSense.

Pamiętajmy również o Infolinks

Ponad 2 miliony użytkowników korzysta z usług, jakie dostarcza kolejna ciekawa alternatywa dla AdSense, a mianowicie Infolinks. Charakteryzują się oni bardzo unikalnymi jednostkami reklamowymi, a także możliwością monetyzowania każdego ruchu z każdego źródła.

Warto zauważyć, że z Infolinks współpracuje bardzo wielu gigantów, a serwis

dba o to, aby wydawcy korzystający z ich usług oferowali jak najwyższą jakość treści. Ich partnerami są, między innymi, Amazon, Facebook czy Pizza Hut.

Kolejna ciekawa platforma to Adsterra

Jednostki reklamowe oferowane przez Adsterra są również bardzo wysokiej jakości, a dodatkowo oferują oni dostęp do prawie każdego formatu jednostek reklamowych. Oprócz tego, charakteryzują się całkiem dobrym CPM.

Na uwadze miejmy również PopAds

Kolejny specjalista od reklam pop-under. Pozwalają nam monetyzować ruch z każdego kraju, co nie ogranicza w żaden sposób naszych zarobków. Oprócz tego, ich stawki są ponadprzeciętne. Co ich wyróżnia od konkurencji? Przede wszystkim sposób płatności. Jeżeli jesteśmy w stanie zarabiać ponad 5 dolarów dziennie, to możemy spodziewać się przelewów każdego dnia!

Oczywiście pamiętajmy, że jako jedna z najlepszych alternatyw dla AdSense, PopAds gwarantuje nam inne typy reklam, w tym klasyczne pop upy. Oprócz tego, regulamin serwisu nie jest tak wymagający jak u konkurencji, więc nie powinniśmy mieć problemu z akceptacją strony.

Gotowy na zwiększenie zysków z reklam?

Zleć optymalizację reklam na swojej stronie internetowej.

Pamiętaj, możesz więcej zarabiać.