Alternatywa dla AdSense 1
|

Alternatywa dla AdSense – Sprawdź 6 najciekawszych propozycji

Udostępnij artykuł:

Czasem dochodzi do takiej sytuacji, w której nasze własne konto AdSense zostaje na jakiś czas zawieszone. AdSense jest znane i lubiane przez każdego. Pomimo tego, że ma już ponad 20 lat, wielu uznaje ten system za najlepszy, jeśli chodzi o wprowadzenie na swoją stronę reklam. Gwarantuje nam bardzo wysoki poziom zarobków, jest wysoce kompatybilny i cały czas usprawniany.

Co więcej, serwis rozwijany jest w takim tempie, że dziś mamy dostęp do niezliczonych narzędzi pozwalających nam na zbieranie statystyk oraz ich późniejszą analizę, a także wprowadzanie zmian opartych na danych.

Istnieje jednak kilka ciekawych alternatyw, które pozwolą nam zarabiać równie skutecznie, co AdSense, lecz nie mają tak sporych ograniczeń jak Google AdSense.

audienceplay 1

Pierwszą alternatywą jest Audienceplay

Serwis ten umożliwia nam monetyzowanie treści oraz naszych usług niemalże w każdej postaci i w każdym miejscu. Nie musimy zatem ograniczać się do monetyzowania ruchu na naszej stronie. Audienceplay gwarantuje nam dostęp do bardzo zaawansowanych narzędzi, które pozwolą nam stworzyć, analizować, a następnie zarządzać segmentami ruchu, dzięki czemu lepiej poznamy źródła ruchu na stronie.

Co ciekawe, możemy korzystać z Google AdSense i Audienceplay w tym samym czasie, więc posłuży nam to jako dodatkowe źródło zysków, a nie tylko jako alternatywa.

media net 1

Kolejnym wyborem będzie Media.net

Media.net wyróżnia się na tle konkurencji przede wszystkim dostępem do alternatywnych wyszukiwarek internetowych, a mianowicie Yahoo oraz Bing. Jednostki reklamowe, jakie gwarantuje nam Media.net, są bardzo zbliżone do tych od AdSense.

Dodatkowym bonusem będzie możliwość zarobienia o 10% więcej przez pierwsze trzy miesiące korzystania z usługi. Jednakże, należy zapoznać się z wymaganiami, gdyż serwis ten ma bardzo rygorystyczne zasady oraz regulamin.

propellerads 1

PropellerAds to jeszcze inna alternatywa

Usługi dostarczane przez PropellerAds skupiają się przede wszystkim na dostarczaniu niezwykle dobrze opracowanych reklam typu pop-under. Chodzi tutaj o okienka reklamowe, które stają się widoczne dopiero po zamknięciu, przesunięciu, zminimalizowaniu, lub przewinięciu strony głównej.

PropellerAds bardzo dobrze sprawuje się z takimi tematykami jak filmy i wideo, rozgrywka i gry, oprogramowanie, finanse bądź randkowanie. Z uwagi na popularność tych nisz, serwis ten uznawany jest jako jedno z najlepszych alternatyw na AdSense.

infolinks 1

Pamiętajmy również o Infolinks

Ponad 2 miliony użytkowników korzysta z usług, jakie dostarcza kolejna ciekawa alternatywa dla AdSense, a mianowicie Infolinks. Charakteryzują się oni bardzo unikalnymi jednostkami reklamowymi, a także możliwością monetyzowania każdego ruchu z każdego źródła.

Warto zauważyć, że z Infolinks współpracuje bardzo wielu gigantów, a serwis

dba o to, aby wydawcy korzystający z ich usług oferowali jak najwyższą jakość treści. Ich partnerami są, między innymi, Amazon, Facebook czy Pizza Hut.

adsterra 1

Kolejna ciekawa platforma to Adsterra

Jednostki reklamowe oferowane przez Adsterra są również bardzo wysokiej jakości, a dodatkowo oferują oni dostęp do prawie każdego formatu jednostek reklamowych. Oprócz tego, charakteryzują się całkiem dobrym CPM.

popads 1

Na uwadze miejmy również PopAds

Kolejny specjalista popads.net od reklam pop-under. Pozwalają nam monetyzować ruch z każdego kraju, co nie ogranicza w żaden sposób naszych zarobków. Oprócz tego, ich stawki są ponadprzeciętne. Co ich wyróżnia od konkurencji? Przede wszystkim sposób płatności. Jeżeli jesteśmy w stanie zarabiać ponad 5 dolarów dziennie, to możemy spodziewać się przelewów każdego dnia!

Oczywiście pamiętajmy, że jako jedna z najlepszych alternatyw dla AdSense, PopAds gwarantuje nam inne typy reklam, w tym klasyczne pop upy. Oprócz tego, regulamin serwisu nie jest tak wymagający jak u konkurencji, więc nie powinniśmy mieć problemu z akceptacją strony.

Udostępnij artykuł:

Podobne wpisy

5 komentarzy

  1. Szymon pisze:

    Już kilka razy zostałem odrzucony przez Google próbując dodać swoją stronę do google AdSense. Czy masz jakieś rady od czego zacząć żeby przejść weryfikację.

  2. Tomo pisze:

    Wow, to był naprawdę fajny artykuł o alternatywach i wzroście zarobków z reklam! Pełen inspirujących pomysłów i praktycznych wskazówek. Dzięki za podzielenie się tak cennymi informacjami!

  3. Krzysiek pisze:

    Dziękuję za świetny artykuł! Pokazanie różnych alternatyw i strategii na wzrost zarobków z reklam było niezwykle pomocne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *