Strony internetowe. Otrzymaj funkcjonalną stronę internetową.

Tania strona WWW

Wymagania dzisiejszego Internauty – a więc zwykle potencjalnego Klienta – są nieubłagane. Strona www pod każdym względem musi być profesjonalna. Jest to możliwe do osiągnięcia tylko wtedy, gdy jest ona wykonywana profesjonalnie na każdym etapie procesu tworzenia. Tym właśnie się zajmuję – najlepszą fuzją tego, co piękne z tym, co praktyczne w rzeczywistości wirtualnej. Dlatego właśnie nie mówię, że projektuję strony – lecz je tworzę, z pełnym zaangażowaniem i pasją.

Kreatywna strona sieci web

Tworzenie brzmi dumnie i do tego dążę, by każdy klient był dumny ze strony www, jaką mu oferuję. Pilnuję tego na każdym etapie – tworząc unikatowe dzieło – z idealnie zintegrowanymi walorami estetycznymi, jak i praktycznymi. Pamiętam też niezmiennie, że projekt i tworzenie muszą współistnieć – niczym dwie połowy udanej całości, jedna bez drugiej nie istnieje. Na kanwie tak udanej filozofii tworzę krok po kroku, pieczołowicie i z zapałem każdą stronę www. Każdą jedną traktując z taką samą troską.

Tak działam, tak tworzę

Tworząc swoją stronę podchodzę do tego z nieco większymi wymaganiami, niż można sobie pozwolić na samym etapie projektowania. Mniejsza ilość artyzmu, jest jednak uzupełniana większą dbałością o szczegóły. W tym, co robię jestem perfekcjonistą i nie oddaje strony do użytkowania, póki nie jest doskonała. Proszę się jednak nie martwić – na bazie doświadczeń wiem jak działać skutecznie i zmieścić się w wyznaczonym czasie realizacji. Co więcej, im mniej czasu i większe wyzwanie wdrożeniowe – za każdym razem odkrywam, że stać mnie na więcej – czego efektem są naprawdę znakomite wdrożenia. Tak, to żadna przesada – jestem z nich dumny. Cieszę się na widok każdej kolejnej stworzonej przeze mnie strony, która nie ginie w morzu innych – lecz pięknie się wyróżnia i cieszy przyjemnością użytkowania.

Tworzenie sklepów internetowych

Profesjonalny sklep dla Twojej firmy

Strona internetowa to jedno – a sklep w sieci to coś znacznie więcej.

O ile ta pierwsza ma na calu przede wszystkim przekazanie informacji różnego rodzaju, to sklep musi spełnić o wiele bardziej wymagającą funkcję, jaką jest sprzedaż produktów. Ma to odniesienie do właściwego każdego aspektu tworzenia sklepów – nawet samo pozycjonowanie jest inne niż to stosowane względem tradycyjnym witryn.
Dobrze znam wszystkie zasady, dzięki którym sklep może atrakcyjnie wyglądać, skutecznie działać, a przede wszystkim właśnie – sprzedawać. Wiem, że projektowanie sklepów internetowych to nie miejsce na fantazjowanie – tutaj liczy się spełnienie wysokich wymogów zarówno ze strony właścicieli sklepów, jak i Klientów – końcowych odbiorców przedkładanej oferty.

Sklep, który sprzedaje? Zapraszam!

Tworzę sklepy internetowe na kanwie wyłącznie sprawdzonych systemów, co przekłada się na stabilność oprogramowania, na którym są postawione. Dokładam do tego zgrabny i spełniający oczekiwania projekt graficzny, który odpowiada na indywidualne potrzeby i preferencje moich zleceniodawców. Dla jeszcze większej efektywności projektowanych przeze ze mnie sklepów wzbogacam je wtyczką WooCommerce – to dzięki niej można pięknie sprzedawać właściwie każdy towar, nawet bardzo specjalistyczny.

Dla kompleksowości rozwiązań dbam także w swoich projektach, by każdy sklep posiadał liczne zintegrowane funkcje, jeszcze bardziej podnoszące jego sprawność i efektywność. Mowa tutaj zarówno o szybkich płatnościach online, ale też o integracji z innymi kanałami sprzedaży czy programami dla księgowych.

Wszystko dla preferencji i potrzeb

Potrafię dopasować każdy jeden sklep do kompleksowej obsługi biorąc pod uwagę klientów posługujących się różnymi językami bądź też operującymi różnymi walutami. To ważne w dzisiejszym globalnym świecie, bowiem dzięki temu można znacznie poszerzyć swoją ofertę sprzedażową.

Oczywiście nie zapominam także o konieczności tworzenia stron w RWD – responsywne strony internetowe to dzisiaj wymóg, wręcz konieczność. Polecam swoje usługi.

Jak działam?

Lata doświadczeń pozwoliły mi na opracowanie najbardziej skutecznego schematu działania, dzięki któremu wszystkie realizacje są wykonywane szybko, sprawnie i profesjonalnie.

Równocześnie jednak nie zapominamy o tym, iż każdy Klient to inne indywidualne potrzeby i preferencje – stąd elastyczność również nie jest mi obca.

Przede wszystkim: rzetelność, przejrzystość i uczciwość
Pełne zadowolenie Klienta to dla mnie priorytet, w związku z czy wystawiam fakturę (w tym także FV, UoD) dopiero, gdy projekt spełni oczekiwania i zostanie zaakceptowany. Moje działanie bardzo przejrzyście obrazują poniższe etapy:

  1. zamówienie
  2. projekt
  3. akceptacja/ewentualne modyfikacje
  4. wystawienie faktury
  5. rozliczenie
  6. realizacja
  7. odbiór
  8. udana współpraca

Istotą dobrej współpracy jest również metodyczność i sprawdzona strategia realizacji.
Aby każda realizacja odbywała się szybko i sprawnie, tak jak wspomniano powyżej – korzystam z pewnych ram, które tworzą sprawdzoną metodę wykonania zleconego projektu. Po pojawieniu się zapytania ofertowego, każdy Klient otrzymuje od nas wycenę z zaznaczonymi terminami.

Po akceptacji planu przechodzi do realizacji zlecenia – prezentuje go Klientowi i w razie konieczności dokonuje poprawek czy też modyfikacji. Zwykle jednak już na tym etapie dochodzi do akceptacji projektu i wystawienia faktury. To moment na finalizację zlecenia – pełnej satysfakcji zarówno Twojej jako klienta, jak mojej jako wykonawcy. Tak działam i tego się trzymam, bo – to po prostu się sprawdza!

Poza tym także: elastyczność, dopasowanie, zaangażowanie.
Klient jest najważniejszy – dlatego w ramach każdego projektu robię wszystko by maksymalnie odpowiedzieć na Twoje oczekiwania. Im częściej będziemy razem pracować – tym lepiej dla obu stron. Ja poznaje gust i oczekiwania, dzięki czemu współpraca jest jeszcze bardziej przyjemna i efektywna, a Ty, jako mój lojalny klient możesz niezmiennie liczyć na jeszcze lepszą cenę i warunki współpracy. Z drugiej strony jednak – każdy nowy Klient to nowe wyzwania i powiew świeżości. To wszystko sprawia, iż w każdy projekt angażuje się z takim samym zapałem i pasją.

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny usługi

Strony WWW, logo, materiały reklamowe | Optymalizacja AdSense