Projektowanie landing page Wizytówka Twojego biznesu. Zwiększ swój dochód.

Landing Page – klucz do Twojego biznesu

Na każdym szkoleniu w dziedzinie e-commerce można usłyszeć wiele na temat zalet stron określanych jako one page i landing page. Jednak to, co najważniejsze to fakt, iż w istocie są one dobrym sposobem na marketingowy sukces i coraz więcej e-przedsiębiorców zaczyna to rozumieć zlecając właśnie w swoich kampaniach tego rodzaju witryny. Również i ja z przyjemnością zajmuję się takimi realizacjami, każdorazowo przykładając się do tego, by wyglądały jak najlepiej i były zgodne z zamierzeniami.

Czym dokładnie są strony one page?

To nic innego, jak swoistego rodzaju strona – wizytówka składająca się z głównego widoku, podzielonego na segmenty, bez dodatkowych stron. Tak mały obszar działania to z jednej strony kompleksowe rozwiązanie, a z drugiej – duże wyzwanie, by zamieścić tam wszystko, co najważniejsze w przejrzysty i atrakcyjny dla odbiorcy sposób. Ja to potrafię, mało tego – ja uwielbiam to robić. Zabawa formą, słowem, kolorem na one page to jedne z moich ulubionych zleceń. Ponadto o tych stronach warto wiedzieć, że poruszamy się po nich wybierając pozycję z menu bądź scrollując i są one zwykle w konstrukcji oparte o tzw. przeplatanie segmentów opisowych z segmentami call to action. Landingi są o tyle bardziej swoiste, iż ich nazwa wzięła się z faktu, iż użytkownik sieci trafia na nie po kliknięciu odnośnika bądź banneru reklamowego umiejscowionego gdzieś w sieci.

Dlaczego warto?

Warto zlecić mi landing, ponieważ potrafię stworzyć taki, który łatwo i przyjemnie się przegląda, a warstwa wizualizacyjna jest zawsze warta uwagi. Potrafię w przejrzysty i graficzny sposób stworzyć one page zgodny z celem, jakiego życzy sobie klient. Zatem nie pozostaje mi nic innego – czekam na kolejne landingowe wyzwania!

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny usługi

Strony WWW, logo, materiały reklamowe | Optymalizacja AdSense