Odśwież swoją stronę WWW

Twoja strona ma już kilka lat?

Nie tylko tworzę strony od podstaw, ale też z przyjemnością zajmuję się ich modernizacją – co znaczy tak wykorzystuje elementy z jeszcze starej strony www, aby na jej kanwie stworzyć nową bardziej funkcjonalną i przyjemniejszą dla oka. Modernizacja ta może być o różnym zakresie – czasem jest to samo dodanie paska nawigacji czy dodatkowych podstron, a czasem całkowita zmiana kolorów na witrynie. 

Poprawny kod strony, czyli myślę o wszystkim

Nawet najładniejsza modernizacja strony byłaby niczym, gdyby pominięto zadbanie o poprawny kod strony internetowej. To dzięki temu można mieć pewność, że wszystko będzie działało poprawnie, a widoczność strony internetowej w wyszukiwarkach takich jak google jeszcze lepsza. Strona nic nie straci, tylko zyska!

Modernizacja – dlaczego jest to konieczne?

Świat technologii cyfrowej nie ogląda się za siebie, bezwzględna konkurencja również – jeśli chce się wbić na rynek bądź utrzymać na szczycie wypada zadbać o modernizację – odświeżenie swojej strony minimum raz na 3 lata. Dzięki temu firma będzie odbierana jako profesjonalna i nowoczesna, a nie zaściankowa. Modernizację można zatem uznać za must-have każdej witryny eCommerce w dzisiejszych wirtualnych realiach.

Oferta modernizacji

Ostateczna przebudowa jest uzależniona od osobistych preferencji Klienta, niemniej jednak z mojej strony w ramach modernizacji oferuję między innymi usługi takie jak: modernizacja grafiki, zmiana kolorystyki bądź fontów. Mogę też wykonać przebudowę nawigacji, rozbudować całą stronę internetową, a także dodać wszelkich innych zmian – wedle życzeń.

Wszystko jest do zrobienia, jeśli tylko ma się chęci – a ja je mam!

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny usługi

Strony WWW, logo, materiały reklamowe | Optymalizacja AdSense