Klienci o mnie

Referencje od klientów - Wydawców Google AdSense

Nie musisz wierzyć mi na słowo – zobacz, co mówią o mnie inni

Poniżej znajdziesz referencje dotyczące moich prac związanych z Google AdSense. Wypowiadają się tutaj klienci, dla których optymalizowałem przychody z reklam i z którymi przeprowadzałem konsultacje. Zwykle wyglądało to w ten sposób, że ich strony nie przynosiły zakładanego poziomu zysku, ale po współpracy ze mną wiele się zmieniało – oczywiście na lepsze. Wzrost comiesięcznych przychodów? Poznaj historie moich klientów i przekonaj się, że to możliwe!

“ Temat optymalizacji przychodów z sieci reklamowych wymaga wiedzy, dokładności i analitycznego spojrzenia to zagadnienie. Karol ma te wszystkie cechy i współpraca z nim przyniosła efekty, które mnie zaskoczyły totalnie. Wzrost zarobków kilkukrotny na dwóch różnych serwisach to fakt. Karol potrafi dogadywać się z programistami, a zarazem jasno i czytelnie przedstawia propozycje działań dla kadry zarządzającej. ”

Image
Paweł Strykowski
CEO WhitePress sp. z o.o.

“ Karol dokładnie przeanalizował nasz portal i zobaczył wiele dodatkowych możliwości jego monetyzacji. Biorąc pod uwagę, że optymalizacja dotyczyła reklam Google AdSense, to dzięki jego wiedzy, pomocy i wysokim umiejętnościom interspersonalnym zarobki nasze wzrosły, biorąc pod uwagę to, że wcześniej współpracowaliśmy z agencjami montyzującymi ruch. Szczerze polecam Karola każdemu, kto chce zwiększyć przychód z własnej witryny. ”

Image
Kamil Jarosz
Prezes Zarządu / CEO / Geschäftsführer

“ Optymalizacja reklam wykonana profesjonalnie. Po otrzymaniu materiałów i dostępów wykonał analizę i przygotował kod reklam ze wskazaniem miejsca ich implementacji. Osiągnięty wzrost przychodów jak najbardziej zadowalający. ”

Image
Krzysztof Kubacki
bystro.biz.pl


“ Nie byłem świadomy, że optymalizacja banerów może nawet podwoić miesięczny dochód z adsense. Przychody spadały, a ja nie znałem przyczyny i rozważałem nawet zmianę dostawcy reklamowego. Szukając rozwiązań na własną rękę trafiłem na stronę PanCaro i nawiązałem pierwszy kontakt. Szybko okazało się, że właśnie tego potrzebował mój portal. Pan Karol chętnie odpowiadał na wszystkie pytania, nie odpuszczał trudnych tematów, wskazywał słabe punkty, proponował zmiany i dotrzymywał deklarowanych terminów. A jego efektywny sposób działania zarażał również mnie, był dla mnie dodatkowym motywatorem do rozwijania strony. Na pewno będę tu wracał. Polecam wszystkim Pana Karola, to rzetelny fachowiec z profesjonalnym podejściem do klienta. ”

Image
Grzegorz
właściciel bloga
Umowa poufności

Zapewniam pełną poufność.

Współpraca ze mną jest w 100% bezpieczna dla Ciebie i Twojego biznesu. Mam podpisaną umowę poufności z Google, ponadto z każdym klientem również spisuję osobną umowę poufności, więc możesz być pewien, że żadne wrażliwe dane z Twojego konta AdSense nigdzie nie wypłyną.

Image

Opinie z Google "Moja Firma"

Jeśli chciałbyś zobaczyć więcej rekomendacji, możesz spojrzeć na opinie o mnie, które znajdują się w Googlu. Czasem klienci wolą napisać dwa zdania tutaj, niż tworzyć rozbudowane referencje, co nie znaczy, że nie cenię sobie tych opinii. Kliknij, przeczytaj – nie mam nic do ukrycia!

5

lat
doświadczenia
Kłopot z AdSense?

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny usługi lub pomocy