Umowa poufności

Zapewniam pełną poufność.

Współpraca ze mną jest w 100% bezpieczna dla Ciebie i Twojego biznesu. Mam podpisaną umowę poufności z Google, ponadto z każdym klientem również spisuję osobną umowę poufności, więc możesz być pewien, że żadne wrażliwe dane z Twojego konta AdSense nigdzie nie wypłyną.

Optymalizacja AdSense

Prowadzisz stronę internetową, która nie przynosi oczekiwanych przychodów z AdSense?

Moje usługi skierowane są do osób, będących wydawcami AdSense. Wielu z nich nie zdaje sobie sprawy z tego, jak duże korzyści może przynieść im właściwe wykorzystanie reklam w obrębie witryny. Zwłaszcza, jeśli zostanie połączone z zastosowaniem testów A/B, rozważną strategią i garścią optymalnych rozwiązań.

Na czym dokładnie polegają moje usługi? Przede wszystkim na indywidualnym (dostosowanym do danej domeny) doborze najbardziej efektywnych jednostek reklamowych i opracowaniu ich optymalnego (najbardziej zyskownego) układu na stronie www: takiego, który właściwie wykorzysta ich potencjał, zwiększając Twoje zarobki.

Pamiętaj! Właściwy układ reklam na stronie internetowej może zwiększyć Twoje przychody nawet o kilkaset procent, a Ty zapłacisz tylko za ustalony efekt (tzw. RPM strony). Jeśli natomiast jej wyniki nie będą dla Ciebie satysfakcjonujące, nie poniesiesz żadnych kosztów.

 • Wzrost CTR

  Spraw, by większa liczba wyświetleń reklamy kończyła się kliknięciem w nią!

 • Wzrost CPC

  Reklamy zamieszczane na Twoje stronie mogą przynosić większe zyski!

 • Wzrost RPM Strony

  Niech każde 1000 wyświetleń strony przynosi Ci coraz większy przychód – to możliwe!

Krótka ścieżka

Zwiększenie zarobków na WWW i Bloggrze

Optymalizacja reklam AdSense to tylko jeden z etapów mojej pracy – poznaj pozostałe

Icon

Analiza witryny

Przeprowadzę profesjonalną analizę Twojej strony pod kątem zwiększenia przychodów z AdSense

Icon

Analiza użytkowników

Stworzę modelowe profile osób odwiedzających twoją stronę, aby jeszcze skuteczniej do nich trafić

Icon

Testy A/B

Bez testowania różnych rozwiązań nigdy nie ma pewności, że wybieramy opcję optymalną

Icon

Wzrost dochodów z reklam

Wisienką na torcie jest sprawnie działające konto AdSense, odpowiednio zoptymalizowana strona, a co za tym idzie – większe zyski!

Za co płacisz?

 • Pełna optymalizacja układu reklam

 • Konfiguracja panelu AdSense

 • Wykrycie naruszeń zasad AdSense

 • Analiza strony pod kątem wytycznych AdSense

 • Analiza pozostałych aspektów Twojej strony WWW

 • Wskazówki dotyczące dbania o jakość konta AdSense

 • Poznanie zachowań użytkowników

 • Badania A/B

 • Cykliczne analizy, konsultacje i rekomendacje

 • Zwiększenie CPC i CTR

 • Opłata jednorazowa (brak abonamentu)

Darmowa wycena

Optymalizacja reklam tekstowych i displayowych AdSense to tylko jeden z etapów mojej pracy na Twojej stronie internetowej. Poznaj je wszystkie, krok po kroku.

Optymalizacja AdSense na stronie WWW i Blogger

Grupa docelowa to zbiór użytkowników, do których kierowana jest oferta danej marki – będący jednocześnie zbiorem jej potencjalnych klientów. Zależnie od branży lub cech indywidualnych danej witryny, sposób ich zachowania (np. poruszania się na stronie) może być różny. Pierwszym krokiem do ustalenia skutecznej strategii reklamowej jest więc ich uważna obserwacja.

Wnikliwa analiza zachowania osób odwiedzających stronę Klienta (momenty wejścia, wyjścia, zakładki i treści najbardziej lub najmniej dla nich atrakcyjne) pozwala na precyzyjne ustalenie miejsc w obrębie witryny, które wykazują największy potencjał reklamowy. Wnioski pozyskane na tym etapie pozwalają też na zaprojektowanie właściwych reklam, przeznaczonych do emisji na planowanym obszarze.

Stworzone reklamy podlegają późniejszym testom A/B, w celu ustalenia formy najbardziej atrakcyjnej dla użytkowników i jednocześnie opłacalnej dla Klienta. Po zebraniu miarodajnych danych o skuteczności każdej z nich, wprowadzane są dalsze optymalizacyjne – tak, by możliwie najlepiej wykorzystać szansę na zwiększenie przychodów.

Działania polegające na bieżącym monitorowaniu skuteczności wprowadzonej strategii reklamowej i działań optymalizacyjnych. Na tym etapie Klient może już obserwować wzrost swoich dochodów, które z dnia na dzień coraz bardziej przybliżają nas do realizacji wyznaczonego celu.

Map

Czym się jeszcze zajmuję?

Sprawdź zakres moich kompetencji i przekonaj się, że potrafię podejść do problemu kompleksowo

shape
shape
Kłopot z AdSense?

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny usługi lub pomocy