Kim jestem?

Nazywam się Karol Pergoł

Zanim się ze mną skontaktujesz, dowiedz się o mnie jeszcze więcej. Chcę, byś miał pewność, że możesz mi zaufać. Poznaj moje dotychczasowe doświadczenie oraz umiejętności, które nabywałem przez lata. Mam nadzieję, że jestem osobą, której szukasz!


Zobacz mój profil LinkedIn:

LinkedIn
Image
Umowa poufności

Zapewniam pełną poufność.

Współpraca ze mną jest w 100% bezpieczna dla Ciebie i Twojego biznesu. Mam podpisaną umowę poufności z Google, ponadto z każdym klientem również spisuję osobną umowę poufności, więc możesz być pewien, że żadne wrażliwe dane z Twojego konta AdSense nigdzie nie wypłyną.

Image

Co robię w AdSense?

TL;DR: wszystko. Albo prawie wszystko. Ale wiem, że ta odpowiedź nie zaspokoi Twojej ciekawości, więc służę rozwinięciem.


Od lat działam w sieci reklamowej AdSense, jestem Ekspertem Produktowym w Google AdSense Community. Dzięki takiemu doświadczeniu jestem w stanie zająć się kontem AdSense na każdym etapie jego funkcjonowania – od założenia, poprzez konfigurację, aż po optymalizację strony w taki sposób, by przychody z reklam były jak największe.


Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu jakiegoś problemu albo czujesz, że możesz ze swojego konta „wycisnąć” jeszcze więcej – napisz do mnie. W toku konsultacji z pewnością znajdziemy coś, co można poprawić w obrębie Twojej witryny, abyś zarabiał na AdSense więcej.


Pomagam też w optymalizacji samego układu reklam na stronie oraz we wdrażaniu formularzy RODO / Polityki UE, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania reklam AdSense.


Referencje
Procesy

Krótka Ścieżka Współpracy

Zaledwie kilka kroków dzieli Cię od zwiększenia zarobków za pośrednictwem swojej witryny

Icon

Wycena usługi

Daj znać, czego potrzebujesz, a błyskawicznie przygotuję dla Ciebie szczegółową wycenę

Icon

Podpisanie umowy

Jeśli moja oferta będzie dla Ciebie atrakcyjna, niezwłocznie podpiszemy umowę o współpracy

Icon

Praca

Teraz piłeczka jest po mojej stronie – rzucam się w wir pracy nad Twoim kontem AdSense i stroną internetową z nim powiązaną

Icon

Wzrost zarobków z reklam

Diagnozuję, poprawiam i optymalizuję co się da – a Ty po prostu zarabiasz więcej, niż dotychczas!

Kłopot z AdSense?

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny usługi lub pomocy