Naruszenie AdSense

Pomogę Ci pozbyć się nakładki „Otwórz witrynę”, która drastycznie zmniejsza Twoje zarobki!

Podczas klikania w reklamę AdSense spotkałeś się z charakterystyczną nakładką z napisem „Otwórz witrynę”, które niejako dopytuje Cię, czy na pewno chcesz przejść na daną stronę? To dość irytujące dla użytkowników i rodzi w ich głowach podejrzenia, dlatego często rezygnują z przejścia dalej. Efekt? Przychód z reklam AdSense mniejszy nawet o 90%!

Co jest tego przyczyną? Wiele błędnych kliknięć w reklamę, co skutkuje natychmiastowym zamknięciem otworzonej zakładki. Google traktuje to jako bardzo podejrzane zachowanie – stwierdza, że nie spełniasz oczekiwań użytkowników, albo wręcz ich oszukujesz. Dlatego nakłada na Ciebie swoistą „karę” w postaci nakładki.

Chętnie pomogę Ci się jej pozbyć. Od razu jednak muszę Cię zmartwić – nie ma jednego, cudownego sposobu na to, by to zrobić szybko i sprawnie. To proces, na który składa się wiele kroków.

  • Najpierw przeanalizuję Twoją stronę pod kątem zgodności z zasadami AdSense

  • Następnie spróbuję przeanalizować zachowanie użytkowników (userexperience) i dowiedzieć się, dlaczego tak, a nie inaczej reagują

  • Przeprowadzę też testy zmian w obrębie witryny, aby sprawdzić, czy moje diagnozy odnośnie stanu obecnego są prawidłowe (a więc czy zmniejszy się liczba przypadkowych kliknięć)

  • Wykryję wszelkie inne naruszenia zasad AdSense

  • Po zdiagnozowaniu i wyeliminowaniu problemu nie zostawię Cię samemu sobie – wyposażę Cię w pakiet wskazówek na przyszłość, dotyczących dbania o konto AdSense

  • Cała usługa nie działa na zasadzie abonamentu – zapłacisz za to tylko raz i już będziesz wiedział co robić, by taka sytuacja się nie powtórzyła

Umowa poufności

Zapewniam pełną poufność.

Współpraca ze mną jest w 100% bezpieczna dla Ciebie i Twojego biznesu. Mam podpisaną umowę poufności z Google, ponadto z każdym klientem również spisuję osobną umowę poufności, więc możesz być pewien, że żadne wrażliwe dane z Twojego konta AdSense nigdzie nie wypłyną.

Czym się jeszcze zajmuję?

Sprawdź zakres moich kompetencji i przekonaj się, że potrafię podejść do problemu kompleksowo

shape
shape
Kłopot z AdSense?

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny usługi lub pomocy